Ana Sayfa İNDEKS Boyner Morhipo, Boyner ve YKM ile güçlendi

Morhipo, Boyner ve YKM ile güçlendi

Morhipo.com, 88 fiziksel Boyner ve YKM mağazasıyla 2016 yılında müşteriyle daha yakın temasta. Geçtiğimiz seneyi yüzde 70 büyüme ile kapatan Morhipo, müşterilerine aldıkları ürünlerini Boyner veya YKM’den iade etme şansı veriyor.

Türkiye’de bir ilke imza atarak yeni sezon ürünleri ve çok avantajlı kampanyaları “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ile tüketicilere sunan alışverişin vazgeçilmez adresi Morhipo.com, online ve offline alışverişi bir araya getirdiği all-line yaklaşımını 2016 yılında daha da güçlendirerek sürdürecek.

Morhipo’nun alışverişe vizyoner yaklaşımı ile 2014 yılında Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hayata geçirdiği all-line alışveriş deneyimi, internetten alışveriş yapanlara benzersiz bir kolaylık ve seçenek zenginliği sunuyor. Morhipo.com’dan alınan ürünler, Boyner veya YKM’nin Türkiye genelinde 88 farklı noktada bulunan mağazalarına iade edilebiliyor. Üstelik bu ayrıcalık, hem “Sezon” hem de “Özel İndirim Kulübü” kategorisindeki tüm ürünler için geçerli. Ayrıca iade çeki, Morhipo.com’un yanı sıra Boyner veya YKM mağazalarında da istenilen zamanda kullanılabiliyor.

“Tıkla Gel” ile alışverişler artık her yerde “çevrimiçi”

Sule-Kuban-ArdittiFiziksel ve sanal mağazacılığı sadece ürünlerin iadesi sürecinde birleştirmekle de yetinmeyen Morhipo, 2015 yılında hayata geçirdiği “Tıkla Gel” hizmeti ile de müşterilerinin satın aldıkları ürünleri Boyner Grup’un fiziksel mağazalarından doğrudan teslim almalarını sağlıyor. Morhipo.com üzerinden alışveriş yapan müşteriler, “Tıkla Gel” hizmetini seçmeleri durumunda, satın aldıkları ürünler Boyner veya YKM Mağazaları’ndaki “Tıkla Gel” noktalarına ulaştığında kendilerine e-posta veya SMS ile bilgi veriliyor. Ürünü teslim almak isteyen kişinin, sipariş numarasını “Tıkla Gel” noktasındaki görevlilerle paylaşması yeterli oluyor.

“All-line yaklaşımımız sayesinde 2015 yılında yüzde 70 büyüdük”
“Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” anlayışıyla her zaman müşterilerinin yanında olmaya devam edeceklerini ifade eden Morhipo.com Genel Müdürü Şule Kuban Arditti, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Türkiye genelinde var olan Boyner veya YKM mağazalarının geniş ağını da müşterilerimizin hizmetine sunarak online alışveriş dünyasında ilkleri çok uzun zamandır uyguluyoruz. Üyelerimiz mobil alışveriş fırsatlarıyla, Boyner mağazalarının ayrıcalıklarını yıllardır deneyimliyor” şeklinde konuştu.

Kendileri için perakende sektörünün sadece “online” değil “all-line” olduğunu vurgulayan Arditti sözlerini şu şekilde sürdürdü: “2015 yılında imza attığımız “Kapıda Ödeme” ve “Tıkla-Gel” gibi yenilikçi ve öncü adımlarımız sayesinde 2015 yılında yüzde 70 oranında büyüme yakaladık. Müşterilerimizi mutlu etmek bizim en büyük hedefimiz. Dolayısıyla onların talepleri neyi gerektiriyorsa şu an olduğu gibi ileride de yeniliklerimizi uygulamaya devam edeceğiz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz