Ana Sayfa AVM Model of Celebrity rüzgarı Espark’ta esecek

Model of Celebrity rüzgarı Espark’ta esecek

Model of Celebrity jürisi, yoğun istek üzerine 8 Ocak tarihinde Eskişehir’de olacak. Organizatör Banu Noyan, ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan ve koreograf Uğurkan Erez, Espark AVM’de yetenek avına çıkacak.

Türkiye’nin dört bir yanını dolaşarak yetenekli gençleri keşfedip ekran ve podyumlara kazandıran Model of Celebrity jürisi, Eskişehir ve çevre kentlerden gelen yoğun istek üzerine Espark’ta olacak.

Başarılı organizatör Banu Noyan, usta koreograf Uğurkan Erez ve ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan’dan oluşan Model of Celebrity jürisi 8 Ocak’ta Espark’taki yerini alacak ve gençler için şöhret kapısını aralayacak.

Podyum ve ekrana adım atmak için kendine güvenenler ise bu usta jüri karşısında yeteneklerini sergileyerek şöhret kapısından geçmek için birbirleriyle yarışacak.

8 Ocak Pazar günü 15.00’de gerçekleşecek Model of Celebrity Ön Elemeyi geçmeyi başaranlar, muhteşem finalde podyuma çıkarak şov dünyasına adım atacak.

Ünlü bir oyuncu, sunucu ya da başarılı bir manken olmak isteyenler, Model of Celebrity jürisinin karşısındaki yerini almak için başvurabilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz