Ana Sayfa İNDEKS Ada Alışveriş Merkezi Mini Model Show, Ada AVM’deydi

Mini Model Show, Ada AVM’deydi

Mini Model Show uzun bir aradan sonra Adapazarı’nın ünlü alışveriş merkezi Ada AVM’de yapıldı. Bugüne kadar çok sayıda şehirde gerçekleşen ve büyük ilgi gören organizasyonda 4-14 yaş kız ve erkek çocuklar podyuma çıktı.

Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen Mini Model Show’un sürprizleri ise Reyhan Karaca, Ece Gürsel ve Banu Zorlu oldu. Organizasyonun sunuculuğunu ise Türkiye’nin ilk ve tek profesyonel çocuk mankeni Banu Miray Noyan üstlendi. 37 yıldız çocuğun podyuma çıktığı Mini Model Show’a katılan çocuklar sertifikalarını ünlü isimlerin elinden aldılar.

Banu Zorlu, Ece Gürsel ve Reyhan Karaca bir yandan şarkılarıyla yüzlerce AVM ziyaretçisini coştururken, bir yandan da miniklerle podyuma çıktı. Birbirinden sevimli minik yıldızların yanından ayrılmayan ünlü şarkıcılar, “Bir an önce anne olmak istiyoruz” dediler.

Reyhan Karaca “Evlenmek için doğru insanı seçmek zor ama evlilik çok özel bir dünya. Herkes gibi ben de doğru insanla evlenip anne olmak isterim” dedi. Ece Gürsel, “Hemen çocuğum olsun istiyorum. O yüzden bir an önce evleneceğim” diye konuştu. Organizasyon sonunda çocukların imza almak için sıraya girdiği Banu Zorlu, “2016’da evlenip anne olacağım. Çocukları çok seviyorum. Artık zamanı geldi” dedi

Çocuklar podyuma aileleri tarafından özel olarak hazırlanan kostümlerle çıktı.  Organizasyonun sonunda çocuklar hep birlikte fotoğraf çektirirken, Ada AVM Müdürü Nuray Baysu Şakar tarafından organizasyona katılan tüm minik mankenlere özel hediyeler takdim edildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz