Ana Sayfa Marka-Mağaza Mavi, takipçilerini yıldızlaştırıyor

Mavi, takipçilerini yıldızlaştırıyor

Mavi, dijital dünyadaki ilklerine bir yenisini daha ekleyerek, takipçilerine Mavi dünyasının gerçek yıldızı olduğunu hissettiren ilovemavi.com’u hayata geçirdi. Mavi’nin yeni platformu ilovemavi.com, takipçilerini yıldızlaştırıyor.

Mavi’ye kendini yakın hisseden, ürünlerini giyen ve paylaştıkları fotoğraflar aracılığıyla Mavi’yle denim kültürü üzerinden konuşan kişilerden ilham alan ilovemavi.com’u, yayına girdikten sonra birkaç hafta içinde 150 bine yakın kullanıcı ziyaret etti. Profesyonel moda çekimlerini aratmayan 2 bine yakın stilin paylaşıldığı platformda, kullanıcılar kendilerini stilleriyle ifade ederek, sevdikleri markanın aynı zamanda yüzü oldular. ilovemavi.com’da stil bölümünde kullanıcılar Mavi parçalarıyla kombinlediği tarzlarını paylaşmanın yanı sıra onlara ilham veren kişileri takip edebiliyor ve gördüğü ürünleri anında satın alabiliyor. Bu özelliğiyle ilovemavi, Uzak Doğu’da başlayan ve Avrupa’da etkilerinin görüldüğü “social commerce” akımına Türkiye’de öncülük ediyor. Her ay bir kadın ve bir erkek kullanıcı, ilovemavi’deki beğenilme sayılarına ek olarak Mavi jürisinin seçimiyle “Ayın Stili” ödülünü kazanarak sürpriz hediyelere sahip oluyor.

Yıl boyunca, stili Mavi jürisi tarafından en çok beğenilen bir kişi ise büyük ödülün sahibi oluyor. Müzik bölümünde Spotify’la gerçekleşen iş birliğiyle, sürekli güncellenen bir çalma listesi, kullanıcıları yeni şarkılarla buluşturuyor. Jean’i bir yaşam tarzı haline getiren, genç, meraklı ve eğlenceli kişilere, yani ilovemavi kullanıcılarına özel içerikler de blog kısmında yer alıyor. Yakın bir zamanda ilovemavi app olarak da kullanıcıların karşısına çıkacak platform, takipçilerini sürekli yeni ve güncel içeriklerle karşılamayı hedefliyor. 15 farklı mecra aracılığıyla her gün 2,7 milyon gence ulaşan Mavi, ilovemavi’yle gençleri en iyi anlayan marka olmayı sürdürüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz