Ana Sayfa AVM Yeşilyurt AVM’de sömestr dopdolu

Yeşilyurt AVM’de sömestr dopdolu

Yeşilyurt Alıveriş ve Yaşam Merkezi her yaştan ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor. Sömestr Tatili boyunca Birbirinden eğlenceli oyunlar, yaratıcı aktiviteler ve sürprizlerle dolu karne hediyeleri ile muhteşem şölen başlıyor.

23-24 Ocakta Yeşilyurt AVM’ye karnesi ile gelen çocuklar, eğlenceli hediyelere sahip olmanın sanı sıra, kostümlü kahramanlar ve palyaço ile Mini Clup’ ta eğlenceli dakikalar geçirme fırsatı buldular. 25-29 Ocakta “Ahşap Oyuncak Atölyesi” ile çocuklarımız zeka ve yaratıcılık becerilerini geliştirme fırsatı bulacaklar. Çocuklar yarı yapılandırılmış ahşap malzemeyi alarak, tornalama, kesme, delme, rende, zımpara ve diğer marangozluk teknikleriyle, çocuklar için özel üretilmiş makineleri kullanarak kendi oyuncaklarını kendileri yapacaklar. Tamamen ücretsiz olan bu etkinlikte miniklere konusunda uzman eğitmenler rehberlik edecek.

29 Ocak’ta ise sosyal medyada “Oyuncu Anne” ismiyle yüz binlerce takipçiye ulaşan, “Oyuncu Ane, Başlarım Anneliğe ve Oyun Takvim” lerinin yazarı Şermin Çarkacı imza günü ve söyleşisi ile ziyaretçilere keyifli dakikalar yaşatacak. 5-6-7 Şubat Korsan Hook ile Hazine Adası etkinliğinde ise minikler korsan kostümlerinden yüz boyamaya, korsan atölyesinden gemi gezintisi ve kanca atışlarına kadar birbirinden eğlenceli etkinlikler ile sömestr tatilinin son günlerinde korsanlar dünyasını keşfetme fırsatı bulacaklar. Korsanlar alemine yolculuğa çıkmak için etkinlik alanına gelen minikler korsan kostümlerini giyerek güne başlayacaklar. Kostümlerini giyen minikler yüz boyama yaptırarak gerçek birer korsana dönüştükten sonra minik gemilerine binerek alışveriş merkezi içerisinde bir tura çıkacaklar. Turu tamamladıktan sonra gün boyu sürecek aktivitelere dahil olacak çocukları korsan atölyesi, kıta savaşları oyunu ve kanca atışları bekliyor.

Etkinlik boyunca korsan kostümleri ile fotoğraf çektirme şansı olan minikler bu anları unutulmaz kılabilecek. Etkinlik sonunda, tüm katılımcılar korsan sertifikalarını alarak bu sömestr tatilini hem eğlenerek hem de el becerilerini geliştirerek tamamlamış olacaklar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz