Ana Sayfa AVM Marmara Forum’da en büyük selfie

Marmara Forum’da en büyük selfie

Son zamanların vazgeçilmez trendi “Selfie”ye Marmara Forum’dan bambaşka bir yorum geliyor. 6-7-8 Mayıs tarihlerinde Marmara Forum’da gerçekleştirilecek #SınırsızSelfie etkinliğine anneleri ve sevdikleri ile birlikte katılan tüm ziyaretçiler 150 metre mesafeden selfieler çekerek bu eğlenceli rekor denemesinin bir parçası olacaklar.

İstanbul’un alışveriş ve eğlence merkezi Marmara Forum, eğlenceli ve keyifli bir etkinliğe daha ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Anneler Günü etkinlikleri kapsamında Türkiye’de ilk kez düzenlenecek olan #SınırsızSelfie etkinliği ile ziyaretçiler alışveriş merkezi içinde belirlenen 150 metre mesafeye kurulacak olan fotoğraf makinesine bakarak anneleri ile selfie çektirebilecekler.

6-7-8 Mayıs tarihlerinde Marmara Forum açık otopark alanına kurulacak platforma annesi ve sevdikleri ile birlikte gelen tüm ziyaretçiler etkinliğe katılabilecek. Bu eşsiz deneyimin fotoğrafları ise katılımcılarla anında paylaşılacak. Anneler günü’nü daha anlamlı ve özel kılmak isteyen herkes 6-7-8 Mayıs tarihlerinde Marmara Forum’a davetli.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz