Ana Sayfa AVM Kapadokya rüzgarı Palladium AVM’de esiyor

Kapadokya rüzgarı Palladium AVM’de esiyor

Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezi Palladium Ataşehir, 4-8 Mayıs tarihleri arasında düzenlediği “Düşünce Gücüyle Uçur” yarışmasında kazanan 5 şanslı kişiyi Kapadokya’da düzenlenen Cappadox’da ağırlıyor. Mayıs ayı boyunca Kapadokya ruhunu gerek dekoruyla, gerek etkinlikleriyle yaşatacak olan Palladium Ataşehir, ebru, seramik, cam atölye çalışmalarıyla da ziyaretçilerine el sanatları deneyimi de yaşatacak.

Palladium Ataşehir, Mayıs ayında alışverişi daha da keyifli hale getirmek için alışveriş merkezini sıcak hava balonları ve atrium süslemeleriyle renklendirerek ziyaretçilerine Kapadokya ruhunu yaşatıyor. En büyük hediyeye de en keyifli yarışmayla ulaşılıyor. 4-8 Mayıs’ta “Düşünce Gücüyle Uçur” yarışması ile kazananlar 19-22 Mayıs tarihlerinde Kapadokya’da düzenlenen Cappadox’a gitme şansını elde ediyor. Konsantre olma ve düşünce gücüyle ilgili olan bu yarışma, aynı masaya oturan iki kişinin önlerindeki balona odaklanarak beyin frekanslarıyla balonu kendilerine çekmeleri üzerine kurulu. Başlarına takılan ve aynı zamanda bilgisayara bağlı olan alet, kişilerin konsantre düzeyini ölçüyor. Daha iyi odaklanmış olan kişi hediyeyi daha çok kendine çekiyor. En kısa sürede ortadaki hediyeyi kendine çeken kazanıyor. Kazanan 5 kişiye kültür mozaiği olan ; Kapadokya turu ve o kültürle harmanlanmış Cappadox ruhunu yaşama şansı hediye ediliyor.

Kapadokya ruhu atölye çalışmalarına da yansıyor

Palladium Ataşehir 2-8 Mayıs tarihleri arasında cam-seramik atölyelerinden, ebru atölyelerine kadar birbirinden eğlenceli workshoplarla ziyaretçilerine el sanatları deneyimi yaşatırken, 2-5 Mayıs tarihleri arasında her 125 TL ve üzeri alışveriş yapanlara da Kapadokya ile özdeşleşen minyatür gezi balonları hediye ediyor.

Palladium Ataşehir AVM’nin tüm haberlerine buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz