Ana Sayfa AVM MalatyaPark’ta eğlenceli keşif

MalatyaPark’ta eğlenceli keşif

MalatyaPark AVM ziyaretçileri, Body Adventure etkinliği ile devasa insan vücudu maketine girip mideden bağırsaklara, dişlerden beyne uzanan eğlenceli bir keşif yapma fırsatı buldu.

Yönetimi JLL tarafından yapılan MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde 27 Kasım – 8 Aralık tarihleri arasında gerçekleşen “Body Adventure” etkinliği ile ziyaretçiler, 3.5 metreyi aşan yüksekliği, 15 metrelik uzunluğuyla devasa bir insan vücuduna girip mideden bağırsaklara, dişlerden beyne uzanan eğlenceli bir yolculuğa çıktı.

MalatyaPark AVM ziyaretçileri, şişme insan vücudu ile replikalardan oluşan akciğer, kalp, göz, ağız yapısı ve dişler, mide, iskelet, sindirim sistemi, dolaşım sistemi, ince-kalın bağırsak, böbrek ve karaciğer gibi organları keşfederken, minikler eğlenerek öğrendi.

Tüm organların detaylı bir şekilde anlatılıp, insan vücuduyla ilgili 100 ilginç gerçeğin bilgilendirilmelerinin yapıldığı bu benzersiz etkinlikte beyaz önlükleri ile minik ziyaretçiler kendileri için hazırlanan sertifikalarını almanın mutluluğunu da yaşadı. Minik misafirler, hafta sonu da resim boyama ve oyun hamuru atölyelerinde eğlenceli saatler geçirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz