Ana Sayfa Gündem MalatyaPark ödüle doymuyor

MalatyaPark ödüle doymuyor

MalatyaPark, dünyanın en prestijli pazarlama ve iletişim ödül programlarından MarCom Awards’tan 3 dalda platin, 2 dalda ise altın ödül kazandı.

Yönetimi ve Kiralaması JLL tarafından gerçekleştirilen MalatyaPark, “Park Card’ı Olan Yolda Kalmaz” projesiyle daha önce kazandığı 4 Stevie ödülüne Marcom’dan yenilerini ekledi.

MarCom Awards, Pazarlama ve İletişim Profesyonelleri Derneği tarafından yılın en yaratıcı projelerine verilen, alanının en büyük ödüllerinden biri. Her yıl yaklaşık 6 bin projenin yarıştığı MarCom Awards bireysel projelerden, medya şirketlerine ve ulusal ve uluslararası kurumlara kadar geniş bir yelpazeye sahip. MarCom Ödülleri, uluslararası pazarlama ve iletişim profesyonelleri denetiminde, alanının önde gelen uzmanlarından oluşan bir jüri tarafından veriliyor.

MalatyaPark, Pazarlama ve İletişim Profesyonelleri Derneği tarafından verilen ve sektörünün en önemli ödül programlarından MarCom Awards’dan 5 ödül daha kazanarak, ödül sayısını 9’a çıkardı. 5 dalda yapılan başvurunun hepsi ile ödül kazana Malatya Marcom’dan 3 platin, 2 gold ödülün sahibi oldu.

MarCom Awards’dan ödül kazanılan kategoriler şöyle:

• İletişim Programı dalında Platin Ödül
• Halkla İlişkiler dalında Platin Ödül
• Sadakat Kart Kampanyaları dalında Platin Ödül
• Kurumsal Sosyal Sorumluluk dalında Altın Ödül
• Özel Aktivite dalında Altın Ödül

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz