Ana Sayfa AVM M1 Adana AVM’den Ahmet Selçuk İlkan geçti

M1 Adana AVM’den Ahmet Selçuk İlkan geçti

Adana’nın en büyük alışveriş merkezi M1 Adana AVM, unutulmaz bir Kadınlar Günü etkinliğine daha ev sahipliği yaptı. Usta sanatçı Ahmet Selçuk İlkan ve deneyimli sunucu Çiğdem Tunç, Adanalılarla M1 Adana AVM’de buluştu.

Adana’nın eğlence ve yaşam merkezi M1 Adana AVM, Ahmet Selçuk İlkan ve orkestrası eşliğinde şiir ve müzik dolu bir Kadınlar Günü etkinliğine ev sahipliği yaptı.

Yazdığı şarkı sözleriyle müzik dünyasına damga vuran ve unutulmaz şiirlere imza atan Ahmet Selçuk İlkan, en sevilen eserlerini bu kez M1 Adana ziyaretçileri için seslendirirken yeni projesini de ilk kez açıkladı. Türkiyem isimli bir marş yazdığını söyleyen sanatçı; “Ölmeden önce vatanıma bir marş yazmak istedim. 20 sanatçı da bu marşı seslendirdi. Yakında çıkacak. Ama size sürpriz yapıp burada ilk kez seslendiriyorum” diyerek Türkiyem marşını okudu.

Yazdığı güfteleri Türkiye’nin en önemli isimlerinin seslendirdiği Ahmet Selçuk İlkan, “Zeki Müren, Bülent Ersoy gibi isimler yazdığım eserleri seslendirdi. Bu kime nasip olur. Benim içim büyük mutluluk. Tabii gençleri de takdir etmek lazım. Mustafa Ceceli, Merve Özbey, İrem Derici gibi isimleri çok takdir ediyorum. Şarkılarımı onlarla paylaşmak isterim. Ayrıca İlyas Yalçıntaş’ın şarkı sözlerini çok beğeniyorum. Geleceği çok parlak bir yetenek” dedi.

Ünlü sanatçı, Çiğdem Tunç ile yaptığı yarışmayı kazananlara, yeni çıkan albümünü ve kitabını hediye etti. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Ahmet Selçuk İlkan ve Çiğdem Tunç, Adanalılardan büyük ilgi gördü. Ahmet Selçuk İlkan, “Adana’da âşık oldum ve ezbere bildiğiniz şarkı sözleri ile şiirleri yazdım. Adana benim için ilham kaynağı” diyerek Adana’da bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

M1 Adana AVM, yenilenen yüzüyle bölgeye yeni standartlar getirirken düzenlediği sergiler, konserler, imza günleri, açıkhava sinema etkinlikleri ve sportif organizasyonlarla Adana’nın çekim merkezi olmaya devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz