Ana Sayfa Gündem İldem Park AVM açıldı

İldem Park AVM açıldı

İldem Park AVM kapılarını açtı. 40 bin metrekarelik brüt inşaat alanı üzerinde 16 bin metrekare kiralanabilir alana sahip İldem Park AVM, görkemli bir törenle açıldı.

İldem Erciyes Toplu Konut Yapı Kooperatifi tarafından Kayseri’de hayata geçirilen İldem Park AVM, görkemli bir törenle kapılarını açtı. Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin de katıldığı açılışa çok sayıda Kayserili katıldı. Açılış programının sunuculuğunu Vatan Şaşmaz’ın üstlendiği törenin ardından Mustafa Ceceli konseri gerçekleşti.

İldem Park AVM açılış töreninde konuşan S.S İldem Erciyes Toplu Konut Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ağca, “İldem Park AVM, bölgenin ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra istihdama da destek verecek. Ayrıca Kayseri’nin sosyal hayatına da katkıda bulunacak” diye konuştu.

16 bin metrekare kiralanabilir alan

İldem Park AVM, 40 bin metrekarelik brüt inşaat alanı üzerinde, 16 bin metrekare kiralanabilir alanı, 4 katlı bina içerisinde 83 mağazası ve açık-kapalı otopark alanı ile hizmet verecek. Kayseri Melikgazi’de konumlanan İldem Park AVM, keyifli bir alışveriş deneyimi ve zengin sosyal yaşam seçenekleri sunuyor. İldem Park AVM’ye, avantajlı lokasyonu sayesinde, şehir merkezinden ve çevre ilçelerden araba, tramvay, otobüs vasıtasıyla kolaylıkla ulaşım sağlanacak.

Ziyaretçilerine Türkiye’nin en bilinen markalarını ve ulusal isimleri sunmaya hazırlanan ve bölgenin en yeni ve en modern yaşam merkezi olacak olan İldem Park AVM, iç ve dış mekanda bulunan geniş terasları ve koridorları ile rahat bir alışveriş mekanı olarak dikkat çekiyor. İldem Park AVM, modern mimari konsepti ile ziyaretçilere ve özellikle sinema ve eğlence-hobi seçenekleriyle ailelere, keyifli bir alışveriş deneyimi sunmayı hedefliyor.

750 kişiye istihdam

Bölgede yaşayanların yerel kültür, yaşam tarzı, ihtiyaç ve alışkanlıklarını dikkate alınarak oluşturulan mağaza karmasıyla hizmet verecek İldem Park AVM, yılın her döneminde sosyal yaşama keyif katacak özel aktivite alanları ve etkinlikleri ile bölgede farklılık yaratmayı hedefliyor. AVM’nin kiralama ve yönetim hizmetleri, Sonae Sierra tarafından gerçekleştiriliyor. İldem Park AVM, 750 kişiye istihdam yarattı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz