Ana Sayfa AVM Lovelet Outlet Müzik Yarışması başvuruları başladı

Lovelet Outlet Müzik Yarışması başvuruları başladı

Lovelet Outlet geçtiğimiz yıl başlattığı Müzik Yarışması’nın 2’incisini organize ediyor. Sesine, müziğine, yeteneğine güvenen herkesin katılabileceği yarışmanın tek koşulu, ister bir müzik grubu olsun ister solo olsun en az bir enstrüman çalmak.

Yaptığı etkinlikler ile adından sıkça söz ettiren Lovelet Outlet farklı bir konsept ile eğlence dolu bir müzik yarışması düzenliyor. Başvuruların 13 – 27 Mart tarihleri arasında danışma noktasından bizzat yapılacak, 28 Mart – 10 Nisan tarihleri arasındaki elemeleri geçen adaylar finalde yarışacaklar.

Lovelet Outlet’te gerçekleşecek olan yarışmada Armoni Müzik’te yarışmacıların stüdyo kayıtları ücretsiz olarak yapılacak. Genç yeteneklerin keşfedildiği jüri üyelerinin finalistlerini belirlendiği yarışmada birinciye 2.500 TL ikinciye 1.500 TL üçüncüye ise 1.000 TL hediye çeki verilecek.

Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi kampanya ve etkinlikleriyle Karadeniz halkının beğenisini kazanmaya devam ediyor. 4 mevsim Outlet olma özelliğiyle Giyimden ayakkabıya, ev tekstilinden, mobilyaya, kadar her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir yaşam merkezi olan Lovelet Outlet değerli ziyaretçilerini bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz