Ana Sayfa İNDEKS Avva Avva, İstanbul’daki 62. mağazasını açtı

Avva, İstanbul’daki 62. mağazasını açtı

Türk erkek modasının sıra dışı, farklı, benzersiz erkek modasında öncü markası Avva, Mall of İstanbul’da 62. mağazasını açtı. Açılışa özel 2017 ilkbahar yaz koleksiyonunda 15 Mart’a kadar geçerli yüzde 30 indirim fırsatı müşterilerini bekliyor.

Farklı tasarımları, sıra dışı koleksiyonu ile benzersiz olmak isteyenlerin tercihi Avva, yaptığı yeniliklerle de tüketiciyi kendine çekmeye devam ediyor. Avva şıklığını yansıtan ürünler, aynı zamanda ayrı birer parça olarak da kullanılabilecek şekilde tasarlandı. Spor ve klasiği bir arada yorumlamayı seven Avva erkeği, günlük giyimden özel davete, kadar aradığı her şeyi yeni koleksiyonda bulabilecek.

Avva’nın kurulduğu 2000 yılından itibaren dünya genelinde yakaladığı itibar ve ticari başarı ile markanın doğduğu ülke olan Türkiye’de de yatırımlarını sürdüren Dido Group, Avva’yı hem şirket hem bayi mağazaları aracılığıyla Türkiye’de de güçlü ve bilinen bir marka konumuna getirdi. Markanın Türkiye genelinde 62, yurt dışında ise 20 konsept mağazası bulunuyor.

Bugün Almanya, Romanya, Özbekistan, Kazakistan, Türkmenistan, Rusya, Ukrayna, Suudi Arabistan, Fas, Mısır, Tunus ve İran gibi ülkelerde mağazası bulunan, Amerika’da 600’ün üstünde satış noktası bulunan, 120 ülkede tescillenmiş bir marka konumuna gelen Avva, dünya genelinde birçok noktada moda severler ile buluşuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz