Ana Sayfa AVM Lovelet Outlet, Hatipoğlu’nu sevenleriyle buluşturdu

Lovelet Outlet, Hatipoğlu’nu sevenleriyle buluşturdu

Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi, hoş sohbeti ve verdiği dini bilgilerle büyük küçük herkesin gönlünü fetheden ünlü ilahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nu konuk etti.

Ulusal televizyon kanallarında yaptığı sohbetlerin yanı sıra Ramazan ve sahur programlarıyla da son yılların en sevilen ve en çok izlenen ilahiyatçısı olan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu tarafından yapılan söyleşiyi dinlemek için saatler öncesinden alanı dolduran Lovelet Outlet ziyaretçileri söyleşiye yoğun ilgi gösterdi.

Çeşitli konulardaki hoş sohbetiyle Lovelet Outlet ziyaretçilerini aydınlatan ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu, Hz. Muhammed’in (S.A.V) hayatından kesitler anlatarak, hoşgörü ve sevgi mesajları verdi. Her konuyu kendine has üslubuyla anlatan Hatipoğlu sorulan sorulara verdiği cevaplarla da Alışveriş Merkezi ziyaretçilerini aydınlattı.

Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi yaptığı etkinlikler ile Karadeniz halkının beğenisini kazanmaya devam ediyor. 4 mevsim outlet olma özelliğiyle Giyimden ayakkabıya, ev tekstilinden, mobilyaya, kadar her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir yaşam merkezi olan Lovelet Outlet siz değerli ziyaretçilerini bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz