Ana Sayfa AVM Looney Tunes, Next Level’a geliyor

Looney Tunes, Next Level’a geliyor

Yediden yetmiş yediye herkesin severek takip ettiği “Looney Tunes” karakterleri Next Level’da ziyaretçileri ile buluşacak.

Dünyaca ünlü yapımcı Warner Bros imzalı Looney Tunes çizgi film karakterleri Ankara’da unutulmaz anlara ev sahipliği yapacak. “Naber Canım?”ı ilk kez duyduğumuz sevimli tavşan “Bugs Bunny”, çatışmaları ile hafızalardan silinmeyen “Tweety” ve “Sylvester”, güldüren “Tazmanya Canavarı” gibi birçok Looney Tunes karakteri Next Level’da canlandırılacak.

Yeşil ekran teknolojisi ile kendilerini kahramanların arasında bulacakları hatıra fotoğrafları ile başlayacak etkinlikler yılbaşı ağacı workshopu ile devam edecek. Çocuklar workshop’ta yılbaşı ağaçları için sevdikleri süsleri kendileri yapacaklar. Aynı zamanda yeni yılın ruhunu yansıtan kartpostalları da hazırlama şansına sahip olacak çocuklar, sanal gerçeklik ile ekran karşısında havada kartopu oynamanın tadına varacaklar.

Looney Tunes karakterleri 19 Aralık-3 Ocak tarihleri arasında Next Level’da eğlence dolu anlar yaşatacak. Saat 12.00’den 18.00’e kadar devam edecek etkinlikler toplam 7 seansta onlarca çocuğu ağırlayacak. Çocuklar 45 dakikalık seanslarda eğlenirken yetişkinler de Next Level’da doyasıya stres atma imkanına sahip olacaklar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz