Ana Sayfa Gündem Loccitane’dan iki yeni mağaza

Loccitane’dan iki yeni mağaza

1976 yılında Fransa’da doğan Loccitane, Türkiye’deki mağaza yatırımlarını sürdürüyor. Loccitane önümüzdeki ay iki yeni mağaza birden açmaya hazırlanıyor.

Akdeniz kökenli esansiyel yağlarla ve geleneksel yöntemlerle üretilen Loccitane iki yeni mağazayla güzellik tutkunlarıyla buluşmaya devam ediyor. Dünyada 3 binden fazla mağazası olan marka, Türkiye’de Mayıs ayı itibariyle açılacak olan İzmir- Balçova Agora Alışveriş Merkezi ve Bağdat Caddesi mağaza açılışlarıyla yılın ilk yarısında mağaza sayısını 27’ye taşımayı hedefliyor.

Geniş ürün yelpazesinde, cilt ve vücut bakım ürünlerinden parfümlere, banyo ürünlerinden mum ve sabunlara 500’e yakın ayrı ürün seçeneği bulunan Loccitane, tamamen doğal olmakla birlikte içerisinde paraben, mineral yağlar ve hayvansal içerikler bulunmuyor. Ürünler hayvanlar üzerinde test edilmiyor ve hammadde temini adil ticaret ve sürdürülebilir kalkınma ilkelerine göre yapılıyor.

Loccitane sadece kaliteli ürünleri ile değil; şık şişe ve ambalaj tasarımları, renkli hediye paketleri ve Provence ambiyanslı nostaljik mağazaları ile sizleri bekliyor…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz