Ana Sayfa Gündem Loccitane, Ankara’daki 6. mağazasını açıyor

Loccitane, Ankara’daki 6. mağazasını açıyor

Doğal içeriğe sahip olan güzellik markası Loccitane, bugün (29 Eylül) Armada Alışveriş Merkezi’nde açılacak yeni mağazasıyla Ankaralılarla buluşmaya devam ediyor.

Fransız kökenli Loccitane en Provence, büyümeye devam ediyor. Akdeniz kökenli esansiyel yağlarla ve geleneksel yöntemlerle üretilen Loccitane, Ankara’daki 6. mağazası ile güzellik tutkunlarıyla buluşuyor. Loccitane’ın doğal içeriğe sahip güzellik ürünleri, Armada AVM’de Ankaralıları bekliyor.

Dünyada 3 binden fazla Türkiye’de ise 30 mağazası ile bu sene 40. yılını kutlayan marka, fiyatlarını tüm Türkiye’de indirerek Avrupa fiyatları seviyesine taşıdı. Doğal güzelliğin sembolü Loccitane, bu büyük fiyat değişimi ve eşsiz kokulu ürünlerini keşfetmek isteyenleri mağazalarına bekliyor.

Geniş ürün yelpazesinde, cilt ve vücut bakım ürünlerinden parfümlere, banyo ürünlerinden mum ve sabunlara 500’e yakın ayrı ürün seçeneği bulunan Loccitane, tamamen doğal olmakla birlikte içerisinde paraben, mineral yağlar ve hayvansal içerikler bulunmuyor. Ürünler hayvanlar üzerinde test edilmiyor ve hammadde temini adil ticaret ve sürdürülebilir kalkınma ilkelerine göre yapılıyor.

Loccitane sadece kaliteli ürünleri ile değil, şık şişe ve ambalaj tasarımları, renkli hediye paketleri ve Provence ambiyanslı nostaljik mağazaları ile müşterilerini bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz