Ana Sayfa Marka-Mağaza Liu Jo, mağaza atağında

Liu Jo, mağaza atağında

Peş peşe açtığı mağazalarla büyümeye devam eden Liu Jo, mağaza atağında. Şehirli ve zarif kadının silüetini belirleyen İtalyan marka Liu Jo, Türkiye’deki satış noktalarını artırmaya devam ediyor. 2013 yılında giriş yaptığı Türkiye pazarında beş farklı noktada yer alan Liu Jo, aynı hafta açtığı iki mağaza ile İstanbul’da sevenleriyle buluşuyor.

1990’lı yılların ortasında, Marchi kardeşlerin triko koleksiyonuyla doğan ve 2000 yılından beri kendine ait mağazalarıyla İtalya’da ve dünyada müşterileriyle buluşan Liu Jo, Türkiye’deki mağazalarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Liu Jo, bu kez İstanbul’da modanın kalbinin attığı semt Nişantaşı’ndaki City’s AVM ve Ataşehir’i moda ile buluşturan Palladium AVM’de kapılarını açtı.

Üstün İtalyan el işçiliği ve tarzını, kumaşlarda kullanılan gelişmiş teknoloji ve yaratıcılıkla birleştiren Liu Jo, ilhamını hem doğudan hem batıdan alarak sofistike İtalyan stilini güncel trendlerle harmanlıyor.

Liu Jo
Liu Jo, 1990’ların ortasında triko üretimiyle bilinen Carpi’de, Marchi kardeşlerin triko koleksiyonuyla ortaya çıktı. İtalya’da hızlı bir şekilde müşteri kitlesini arttıran marka, Liu Jo ve Liu Jeans koleksiyonlarıyla giyim sektöründe varlığını güçlendirdi. Liu Jo ismi öncelikle çok katlı mağazacılık anlayışı ile anayurdu olan İtalya’yı fethetti, 2000 yılından sonra ise kendine ait mağazaları ile İtalya ve dünyada hızla yayılmaya başladı. İtalyan işçiliği ve tarzı, kumaşlarda kullanılan ileri teknoloji ve tasarımlardaki yaratıcılık Liu Jo’yu tanımlayan özelliklerden sadece birkaç tanesidir. Marka, tasarımlarında hem doğudan hem batıdan ilham alan ama sofistike İtalyan kimliğinden uzaklaşmayan bir çizgide yoluna devam etmektedir. Liu Jo tasarım ekibi elegan ve feminen stili, büyüleyici tasarımlarıyla harmanlayıp tüm dünyanın beğenisine sunuyor.

Çatısının altına kız çocuklar için hazırlanmış Liu Jo Junior, daha yumuşak ve feminen siluetler için Ajay, aksesuar ve erkek giyim koleksiyonları ekleyen marka; ilk 5 yılda 0-5 yaş arası kız çocukları için Liu Jo Baby, sofistike mücevher koleksiyonu Liu Jo Luxury, Liu Jo Underwear ve Beachwear, Liu Jo stilini kusursuz bir şekilde ev tekstiline yansıtan Liu Jo Casa koleksiyonlarıyla dünya pazarına açıldı. Marka, 2008 yılından itibaren koleksiyonlarını daha sağlam bir temel üzerine konumlandırıp kozmopolit ve modern bir marka yaratmanın adımlarını attı. Liu Jo dünyasını mükemmel bir şekilde yansıtan ayakkabı koleksiyonu Liu Jo Shoes, erkek giyimin de eklendiği jean ve ikonik kotların yer aldığı Bottom-Up Collection by Liu Jo İtalya pazarına sunuldu. Şirket Liu Jo Asia Pacific ve Liu Jo Retail Benelux şirketlerini kurarak, uluslararası pazardaki yerini güçlendirmek için çalışmalarını arttırdı. 2010 yılında Liu Jo Underwear ve Beachwear’ı da koleksiyonları arasına ekleyen markanın Bottom-Up projesi Avrupa pazarına tanıtıldı ve sadece aksesuar koleksiyonunun satıldığı ilk mağaza açıldı. Markanın Türkiye temsilciliği Vepa Group tarafından yapılıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz