Ana Sayfa AVM Ödüllü AVM’nin ziyaretçi sayısı yüzde 46 arttı

Ödüllü AVM’nin ziyaretçi sayısı yüzde 46 arttı

Açıldığı günden bu yana gerçekleştirdiği etkinlikler, kampanyalar ve aldığı ödüllerle şehrin en gözde alışveriş merkezi olan Primemall Gaziantep,  başarılı çıkışını sürdürüyor.  2014’ü 89 milyon euro ciro ve 8.6 milyon ziyaretçi ile kapatan Primemall Gaziantep, rekor kırarak Temmuz ayı sonunda toplam 913 bin ziyaretçi ağırladı.

Gaziantep’in en büyük ve en prestijli alışveriş merkezi olan Primemall Gaziantep, bölgeye kattığı ve kazandırdığı değerlerle kentin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. 2013 yılında “farklı” mottosuyla açılan Primemall Gaziantep, 2 yılda birçok başarıya imza attı. Mağazaları, etkinlikleri ve kampanyalarıyla 7’den 70’e herkesin ilgisini çeken Primemall Gaziantep, çevre illerden de ziyaretçi akınına uğradı.

Ziyaretçi sayısı açıldığı günden itibaren yüzde 46 artan Primemall Gaziantep’i, temmuz ayı sonunda ziyaret edenlerin sayısı 913 bine ulaştı. Tasarımında çağdaş mimarlık anlayışıyla zengin, yerel ve kültürel öğeleri birleştiren Primemall Gaziantep, gerek mimarisi gerek düzenlediği etkinliklerle Gaziantep’in değerlerine sahip çıkarak kısa sürede kentin bir parçası haline geldi. 2014’ü 89 milyon euro ciroyla kapatan Primemall Gaziantep, düzenlediği ödüllü kampanyaları ile büyük ilgi gördü.

22 araç hediye etti
Şehrin ödüllü alışveriş merkezi Primemall Gaziantep açılışından bugüne ziyaretçilerine 22 araç hediye etti. Son yapılan çekilişi kazanan genç çift, Primemall Gaziantep’ten kazandığı aracı düğün arabası yaptı.

Şehirde “ilk” olmak isteyenlerin tercihi
Gaziantep’teki ilk Starbucks Primemall Gaziantep’te açılırken, Rolex, Yargıcı, Roman, GAP, Boyner, Mother Care, Hayal Kahvesi, North Shields gibi ünlü markaların Gaziantep’teki tek adresi oldu.  Kent için sadece bir alışveriş merkezi değil yaşam merkezi de olan Primemall Gaziantep,  zengin food court seçeneği, 10 salonlu dijital sinema salonları, eğlence kompleksi, açık ve kapalı otoparkıyla müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıdı.

Ödüllü AVM
2013 yılında ‘farklı’ mottosuyla açılan ve farkını ortaya koyan Primemall Gaziantep,  European Property Awards (Avrupa Gayrimenkul Ödülleri) tarafından Avrupa’nın ‘En İyi Perakende Geliştirme’ ve ‘En İyi Perakende Mimari’ ödüllerine layık görülmüştü. Türkiye’nin önde gelen firmalarının katıldığı ‘Sign of the City’ ödülü ile 2014 yılında bir kez daha ödüllendirildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz