Ana Sayfa İNDEKS Lc Waikiki LC Waikiki yöneticileri e-ticareti anlattı

LC Waikiki yöneticileri e-ticareti anlattı

LC Waikiki, sektördeki deneyimlerini üniversite öğrencileri ile paylaştı. LC Waikiki e-ticaret yöneticileri, 3 hafta boyunca Koç Üniversitesi öğrencilerine verdikleri eğitimlerde moda sektörünün yeni satış kanallarına dair gelişmeleri aktardı.

Moda perakendesindeki tecrübesini gelecek kuşaklara aktarmak üzere projeler hayata geçiren LC Waikiki, ‘Moda Perakendesinde E-Ticaret’ başlıklı eğitim programı ile üniversite öğrencileriyle buluştu. Profesyonel eğitim ve gelişim fırsatlarının sunulduğu eğitimlerde Moda Perakendesinde E-Ticaretin Dünü, Bugünü ve Yarını, Proje Yönetimi ve Analiz Uygulamaları, Planlama ve Alokasyon, Analitik Uygulamalar ve Kişiselleştirme Çözümleri, Dijital Pazarlama konuları katılımcılarla paylaşıldı. LC Waikiki yöneticilerinin sunumlarla destekleyerek verdikleri eğitimlerin yanı sıra interaktif uygulamalar da katılımcılarla birlikte gerçekleştirildi.

Gelecek dönemlerde farklı üniversitelere de taşınacak eğitim programlarına katılanların, LC Waikiki bünyesinde oluşacak pozisyonlarda değerlendirilmek üzere veri tabanında yer alma imkanı da elde ettiklerini söyleyen LC Waikiki E-Ticaret Direktörü Salih Yılmaz, “E-ticaret sadece moda perakendesi sektörünün değil, tüm sektörlerin ilgi odağında. Gençlerin de yakından takip ettiği, giderek daha cazip hale gelen bir kariyer alanı. Eğitim programımızı bu gerçeği dikkate alarak, bu konuya ilgi duyan herkesin anlayabileceği içerik ve anlatımla kurguladık. Amacımız, bugünün öğrencilerini yarının profesyonel hayatına hazırlamak, küresel iş dünyasının en temel dinamiklerinden E-ticaret hakkında daha fazla bilgilenmelerini sağlamak” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz