Ana Sayfa İNDEKS Agora AVM Çocuklar Agora AVM’de eğlenecek

Çocuklar Agora AVM’de eğlenecek

Agora Alışveriş Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı, özel etkinliklerle kutlayacak.

2003 yılından itibaren İzmirlilerin en gözde mekânı haline gelen Agora Alışveriş Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkuyla kutlamaya hazırlanıyor. Agora’daki 23 Nisan organizasyonu, İzmir’in gözde ve başarılı okullarından, Özel Martı Koleji öğrencilerinin katılımları ile gerçekleşecek. Agora’da 23 Nisan Çocuk Bayramı’na özel, İlkokul 2 ve 3. sınıfların ”Şen Gemiciler” adlı gösterisi, okul öncesi 5 ve 6 yaş grubu ‘’Makarena Sınıf Dansı” ve ilkokul 1 ve 2. sınıf öğrencilerinin seslendireceği ”Barış Manço El Salla” şarkıları ile minikler aileleri ile eğlenceli ve heyecanlı anlar yaşayacaklar.

Akrobatlar, sihirbazlar, şarkıcılar ve oyuncularıyla gösterişli kukla şovu Kukla Kumpanya, İpler ve Gölgeler Kukla Tiyatrosunun geçmişten devraldığı ve 1980’lerin TV’sinde kalan kukla gösterisi geleneğini kendi estetiği ile birleştirip ortaya çıkardığı Kukla Kumpanya, çocuklar için olduğu kadar hemen her yaşa hitap eden bir oyundur. Yarattığı renkli atmosferi ve tiyatro, resim gibi sanat dallarını da içermesi oyunun seyir zevkini arttırmakta ve gelen ziyaretçileri bol bol eğlendirmektedir. Kukla Kumpanya 23 Nisan saat 16.00 ‘da Agora Alışveriş Merkezi A Blok etkinlik alanında gerçekleşecek.

Çocukların en sevdiği etkinliklerden biri olan yüz boyama, sosis balon etkinlikleri ve maskotla fotoğraf çekimi 23 Nisan Cumartesi günü saat 13.00- 18:00 arasında Agora Alışveriş Merkezi’nde minik ziyaretçileri bekliyor.

23 Nisan’da Agora Sinemaları’nda birbirinden güzel filmler minik ziyaretçileri bekliyor. Ayrıca, Agora Eğlence Merkezi’ndeki birbirinden eğlenceli oyuncaklar ile çocuklar keyifli saatler geçirerek, bayram tadında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayacaklar.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, 23 Nisan etkinliklerine Agora ailesi olarak ev sahipliği yapmaktan büyük keyif aldıklarını dile getirerek, “onlar bizim geleceğimiz” diye bahsettiği miniklerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dilekleri ile kutladığını belirtti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz