Ana Sayfa AVM Kuşadası AVM kapılarını açtı

Kuşadası AVM kapılarını açtı

Kuşadası AVM kapılarını açtı. Açık mimari konseptiyle bölgeye yeni bir soluk getirecek Kuşadası Alışveriş ve Yaşam Merkezi, ziyaretçileriyle buluştu. Açık mimari konseptiyle dikkat çeken Kuşadası AVM, 25 bin metrekare kiralanabilir alana sahip.

Klaros İnşaat’ın ana yatırımcı olduğu ve yaklaşık 82 dönüm arazi üzerinde konumlanan Kuşadası AVM kapılarını açtı. 25 bin metrekare kiralanabilir alanıyla dikkat çeken proje, açık mimari konseptiyle dikkat çekiyor.

Kuşadası AVM Yönetim AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Onur Sözer, “Ulusal ve yerel olarak perakende sektöründe öncülük eden markaların yer aldığı 100’ün üzerinde mağaza, bin 200 metrekarelik açık ve 748 metrekarelik kapalı çocuk oyun alanı, AVM’lerde bir ilk olan Açık Hava Tiyatrosu ile yaşam merkezi ismini hak eden Kuşadası Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ni hizmete kazandırdık” dedi.

Bölgede hem ekonomiye ve istihdama katkısı hem de doğa dostu açık konsepti ile fark yaratan Kuşadası Alışveriş ve Yaşam Merkezi, içinde barındırdığı markalar ile de fark yaratıyor. Kuşadası AVM’nin bünyesinde 5M Migros, Mango (He, Kids), Teknosa Extra, Porland, Sportive, Fabrika, Divarese’in yanı sıra moda-kozmetik, elektronik, ev tekstili mağazaları ve dünya mutfaklarını barındıran her biri farklı konsept sunan restoran ve kafeler ile alışveriş için ideal çeşitlilik sunuluyor.

kusadasiavm

Bölge halkının yanı sıra yerli ve yabancı turist ziyar tatil programlarına renk ve heyecan katacak Kuşadası Alışveriş ve Yaşam Merkezi, sunduğu marka karması, geniş ve rahat sokak konsepti, sürpriz etkinlik ve aktiviteleri ile bilinen alışveriş anlayışını değiştirmeyi hedefliyor.

AVM yönetimi tarafından açılışa özel gerçekleştirilen etkinlikler, renkli ve bir o kadar eğlenceli görüntülere sahne oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz