Ana Sayfa İNDEKS Koton Koton, 30 yıllık başarı öyküsünü anlatacak

Koton, 30 yıllık başarı öyküsünü anlatacak

Global moda markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Koton, 23-24 Kasım 2016 tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek 16. Perakende Günleri’ne katılıyor. Panelin ikinci gününde oturum sponsoru olarak katılımcılarla buluşacak olan Koton’un Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz, markanın başarı hikayesi ve önemli dönüm noktalarını sektörün profesyonelleri ile paylaşırken, Koton Tasarım Direktörü Isham Sardouk ise yeni moda trendlerini aktaracak.

Koton, 2001 yılından bu yana Soysal tarafından düzenlenen Türkiye’deki en büyük iş dünyası organizasyonu ve uluslararası alandaki sayılı organizasyonlardan biri olan Perakende Günleri’ne katılıyor.

koton-gulden-yilmazPerakende Günleri’nin ikinci gününde katılımcılarla bir araya gelecek olan Koton’un Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz, Koton’un 25 metrekarelik bir mağazadan global oyunculuğa uzanan öyküsünü, 30 yıla yaklaşan bu yolculuktaki dönüm noktalarını ve kilometre taşlarını aktaracak.
20 yılı aşkın kariyeri boyunca New York, Paris ve Londra’da bulunan dünya çapındaki birçok firmanın tasarım ve trend liderliğini yapan Koton Tasarım Direktörü Isham Sardouk ise global ve lokal trendler, geleceğin teknolojileri ve medya platformlarının yanı sıra inovasyon ve tasarım özelindeki deneyimlerini paylaşacak.

Koton bugün, 173’ü yurtdışı, 293 yurtiçi mağazası olmak üzere dünya genelinde 800’den fazla satış noktasında, her yıl 50’den fazla koleksiyon ile ortalama 30 bin farklı model üretiyor. 250’ye yaklaşan genç ve tecrübeli tasarımcıdan oluşan ekibi ve 10 bin çalışanı ile her gün yaklaşık 80 yeni ürün seçeneğini müşterileriyle buluşturuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz