Ana Sayfa Marka-Mağaza 4 milyon üyeye ulaşan Hopi, 230 milyon TL Paracık kazandırdı

4 milyon üyeye ulaşan Hopi, 230 milyon TL Paracık kazandırdı

Boyner Grup’un Nisan 2015’de tüketici ile buluşturduğu Hopi 4 milyon üyeye ulaştı. Hopi’nin Paracık isimli ödül puan sistemiyle ilklere imza attığını söyleyen Hopi Genel Müdürü Onur Erbay, “Hopi, bugüne kadar üyelerine 150 milyon Paracık kazandırdı ve bu Paracıkları 230 milyon TL değerinde kullandırdı. Hopi üzerinden geçen toplam alışveriş hacmi ise 2,6 milyar TL’ye ulaştı” dedi.

Türkiye’de mobil sadakat uygulaması sektörünü yaratan Hopi’nin üye sayısı 4 milyona ulaştı. Marka koalisyonu ile dikkat çeken Hopi, yeme içme alanında yapacağı dev işbirliğiyle hem üye sayısını arttırmaya hem de kullanıcılarının günlük hayatında daha fazla yer edinmeye hazırlanıyor. Yeni yıl itibariyle Burger King, Popeyes, Sbarro, Arby’s ve Usta Dönerci markalarını bünyesinde bulunduran TAB Gıda’yı üye marka ağına ekleyecek olan Hopi, 2017 sonuna kadar 120 marka ve 5,5 milyon üyeye ulaşmayı hedefliyor.

10 milyon işlem, 230 milyon Paracık

hopi-genel-muduru-onur-erbay
Hopi Genel Müdürü Onur Erbay

Hopi’nin şu anda 75 markada kullanılabildiğini ve bu sayının her geçen gün arttığını belirten Hopi Genel Müdürü Onur Erbay, “Bugüne kadar Hopi’yle 10,3 milyon işlem gerçekleştirildi. Hopi, üyelerine 150 milyon Paracık kazandırdı, bu Paracıkları 230 milyon TL değerinde kullandırdı. Hopi üzerinden geçen toplam alışveriş hacmi ise 2,6 milyar TL’ye ulaştı” dedi. Hopi’nin üye marka ağının yanı sıra teknoloji anlamında da sürekli yenilendiğini anlatan Erbay, “Kullanıcılarımıza sunduğumuz alışveriş deneyimi bizim için çok önemli. Teknolojisi gereği sürekli akıllanan ve kullanıcısını tanıyan Hopi ile artık kazanılan Paracıklar da paylaşılabiliyor. ‘Paracık Gönder’ özelliği ile Hopililerin 300 Paracık’a kadar Paracıklarını istedikleri zaman arkadaşlarına gönderebilmelerini sağladık” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz