Ana Sayfa İNDEKS Flo Kinetix’ten Murat Dalkılıç’a özel ayakkabı

Kinetix’ten Murat Dalkılıç’a özel ayakkabı

Türkiye’nin en çok sevilen gençlik markalarından Kinetix, geçtiğimiz mart ayında marka yüzü olarak seçtiği başarılı sanatçı Murat Dalkılıç’ın yeni şarkısı “Soktuğu Duruma Bak”a çektiği klibe özel Murat Dalkılıç imzalı ayakkabı üretti.

Murat Dalkılıç, yaza damgasını vurduğu Epik isimli albümünün sevilen parçalarından “Soktuğu Duruma Bak” şarkısının klibini yayınladı. Klibin sürprizlerinden biri ise, Kinetix tarafından klibe özel üretilen Murat Dalkılıç imzalı Kinetix ayakkabılar…

Murat Dalkılıç’ın klip boyunca ayağından çıkarmadığı MD imzalı Kinetix ayakkabıların başka bir eşi bulunmuyor. Sonbahar Kış koleksiyonuyla beğeni toplayan Kinetix’in sezon trendlerinden esinlenerek hazırladığı ayakkabının Beyaz ve Gümüş olarak iki rengi üretildi. Klip boyunca iki ayakkabıyla da görünen Murat Dalkılıç, “Artık eşi benzeri olmayan ayakkabılarım var” yorumunda bulundu.

Kinetix yeni koleksiyonu ile günün her anına eşlik ediyor
Sezon trendlerini rahatlıkla buluşturan Kinetix, 2016 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nda kadın, erkek ve çocuk ürünleriyle her yaşa hitap ediyor. Günün her anı düşünülerek hazırlanan koleksiyon, yeni sezonda da #bizehergünKinetix dedirtiyor! Kinetix’in 2016 Sonbahar/Kış Kadın Koleksiyonu’nu; tüm FLO mağazalarında, www.flo.com.tr‘de ve seçkin satış noktalarında bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz