Ana Sayfa AVM Çağla Şıkel, MaviBahçe ziyaretçileriyle buluştu

Çağla Şıkel, MaviBahçe ziyaretçileriyle buluştu

MaviBahçe Shopping Fest kapsamında gerçekleştirilen “En Moda Sohbetler” söyleşisinin konuğu Çağla Şıkel oldu.

İzmir’de moda ve alışverişin kalbi, kentin yeni yaşam alanı MaviBahçe tarafından düzenlenen Shopping Fest’te atıyor. Festival kapsamında ünlü manken Çağla Şikel, ‘En Moda Sohbetler’ isimli, halka açık bir söyleşi gerçekleştirdi.

İzmir’in yeni yaşam alanı MaviBahçe Kent Meydanı’nda gerçekleşen söyleşiye İzmirliler yoğun ilgi gösterdi. Eskiden kendisine bir kıyafet alırken heyecanlandığını anlatan Şikel, “Şimdi çocuklarıma alışveriş yaparken aynı heyecanı yaşıyorum” dedi.
Oğlak burcu kadını olarak zamanı çok iyi bir zaman yönetimi olduğunu anlatan Şikel, “Bu konuda övünüyorum. Hafta içi beş gün yayın yapıyoruz. Yayından saat 12.00’de çıkıyorum. Bir saat spor yapıyorum. Çocuklarımı okuldan alıyorum. Onların gönlü ne isterse onu yapıyoruz. Çocuklarımla fazla ilgilenen bir anneyim. Onlarla geçirdiğim her vakit çok değerli. Çocuğumu parka götürdüm. Çocuk tek başına parkta oynuyor. Bu benim için çocuğumla geçirdiğim bir vakit sayılmaz. Ben eğer parkta çocuğumla birlikte oynayabiliyorsam, onunla sohbet edip, eğlenebiliyorsam.

Çocuklarım 08.30’da uyuyor. Benim için 04.00 ile 08.30 arasında hayatımda her şeyin durduğu bir andır. Onlara iyi bir anne olabilmek için elimden gelenin fazlasını yapıyorum” diye konuştu.

Özçekim ilgisi
Söyleşinin ardından ünlü manken ile fotoğraf çektirmek isteyen MaviBahçe ziyaretçileri, adeta birbirleriyle yarıştı. Ziyaretçiler, Şikel ile fotoğraf için kuyruğa girdi. Ünlü manken, tüm ziyaretçilerle fotoğraf çekilirken, bebeklere ve çocuklara özel ilgi gösterdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz