Ana Sayfa Gündem Kiko Milano, 5. mağazasını Watergarden AVM’de açtı

Kiko Milano, 5. mağazasını Watergarden AVM’de açtı

İtalyan kozmetik markası Kiko Milano, Türkiye’deki 5’inci mağazasını Watergarden AVM’de açtı.

Dünyaca ünlü İtalyan kozmetik markası Kiko Milano, Türkiye’deki 5’inci mağazasını Watergarden AVM’de tüketicilerin hizmetine açtı. Türkiye’deki ilk mağazasını Mart 2016’da Capacity AVM’de hizmete sunan Kiko Milano, daha sonra İstinyePark, Tepe Nautilus ve Forum İstanbul’da mağazalarını açmıştı.

Dünyada 15 ülkede 900 mağazası bulunan Kiko Milano, makyaj, güzellik ürünleri, güzellik aksesuarları ve teknoloji harikası cilt bakım ürünlerinden oluşan bin 400 ürününü tüketicilerle buluşturuyor. Sanat, moda ve tasarım şehri olarak uluslararası bir ünü olan Milano’nun atmosfer ve geleneklerine yakından bağlı olan Kiko, önemli trendleri kendi vizyonuyla tüm kadınlara aktaran bir kozmetik markası olarak kendini ortaya koyuyor.

Kiko, yenilikçi yaklaşımı ile profesyonel ve bireysel güzellik düşkünlerini adeta fethediyor; renk, ton ve doku çeşitliliğiyle tüm gereksinimleri tatmin ediyor. Kiko Milano’nun vizyonunun özeti ise şöyle: “Güzellik herkese aittir ve yaşadığımız hayat rengarenk bir hayat.”

Güzellik uzmanları ve makyaj artistlerinin de her daim hazır bulunduğu mağaza, kullanıcıları için referans niteliğinde olacak. Markanın konukları, keşfetmeyi, renklerle oynamayı ve yeni bakış açıları yaratmayı kazanırken; etkili cilt bakım tekniklerine yepyeni ürünlerle erişecek. Kiko dünyası ile buluşmak ise, kişinin sadece güzellik alışverişi yapması anlamına gelmiyor. Marka; içinde eğlence, iyi yaşam ve tatmin içeren duyusal bir deneyim de vadediyor. Kiko Milano, Türk güzellik sahnesinin en yeni markası olarak İstanbul Anadolu Yakası’ndaki müşterilerini, Watergarden AVM’de bekliyor.

KIKO Milano, Watergarden İstanbul’daki yeni mağazasında markanın birbirinden renkli kozmetik ve cilt bakımı ürünlerinin yanı sıra dönemsel olarak sınırlı sayıda üretilen özel koleksiyonlarını da stil sahibi kadınlarla buluşturacak.

Kişiye özel bir deneyim sunma vizyonuyla yola çıkan Kiko Milano’nun Türkiye Ülke Direktörü Deniz Karadağ, “Türkiye’de, açtığımız önemli lokasyonlardaki mağazalarımızla büyümeye devam ediyoruz. Ataşehir’in, İstanbul’un en önemli kültür-sanat merkezlerinden biri olduğuna ve Watergarden İstanbul’un bölgeye farklı bir hareket getireceğine inanıyoruz. Kasım ayında açacağımız Bursa mağazamız ile de bir ilki gerçekleştirerek İstanbul dışına çıkıyoruz. Kiko Milano’nun özel eğitimli kozmetik uzmanları ve makyözlerinden makyaj sırlarını öğrenmek ve doğru önerilerle farklı renkleri, yeni makyaj stillerini ve cilt bakım ürünlerini test etmek üzere tüm kadınları mağazalarımıza bekliyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz