Ana Sayfa İNDEKS Kiğılı Kiğılı’dan Bolu’ya ikinci mağaza

Kiğılı’dan Bolu’ya ikinci mağaza

Türkiye’nin erkek giyim markası Kiğılı, mağazalarına bir yenisini daha ekleyerek satış ağını genişletiyor. Yurt içinde 67 şehirde 225 mağaza ile hizmet veren Kiğılı, Bolu’daki ikinci mağazasını 14 Burda AVM’de açtı.

Kiğılı’dan Bolu’ya ikinci mağaza… Kurulduğu günden bugüne erkek modasının öncü markalarından olan Kiğılı, Bolu’da bulunan 14 Burda AVM’deki mağazasının açılışını 5 Kasım 2015 Perşembe günü gerçekleştirdi. Bolu 14 Burda AVM mağazası, Kiğılı kalitesini yansıtan koleksiyonları ile erkeklere konforlu giyim ayrıcalığını sunacak.

Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı açılış ile ilgili yaptığı açıklamada “Kiğılı olarak, Beyoğlu’nda ilk mağazamızı açmamızın üzerinden tam 46 yıl geçti. Kurulduğumuz ilk günden bugüne kaliteyi uygun fiyatla sunma anlayışımız doğrultusunda Türkiye’nin dört bir yanında mağazalar açtık. Bugün 67 şehirde 225, yurt dışında ise toplam 37 mağaza ile hizmet veriyoruz. En yeni mağazamız olan Bolu 14 Burda AVM’deki Kiğılı mağazasıyla Bolulular ile Bolu’daki 2. mağazamızda buluşmaktan mutluluk duyuyoruz” şeklinde konuştu.

Çağdaş erkeğin gardırobunu şekillendiren en önemli öğelerden biri olan Kiğılı, her yaştan erkeğe sunduğu farklı seçeneklerle her gün en konforlu giyim deneyimini yaşatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz