Ana Sayfa İNDEKS Meydan İstanbul AVM KFC, 107’nci şubesini Meydan AVM’ye açtı

KFC, 107’nci şubesini Meydan AVM’ye açtı

Dünyanın en büyük tavuk restoranı zinciri KFC’nin birbirinden lezzetli tatları müşterileriyle buluşmaya devam ediyor. İstanbul Meydan AVM’de açılan yeni KFC restoranı, tavukseverlerin uğrak yeri olacak.


Usta şefler tarafından her gün taze olarak, 11 baharatlı özgün tarifiyle hazırlayan KFC, lezzetlerini daha geniş kitlelerle buluşturmaya devam ediyor. 120 ülkede 20 binden fazla restoranı ile dünyanın en büyük tavuk zinciri olan KFC, 107’nci restoranını, 5 Eylül Pazartesi günü İstanbul Meydan AVM’de açtı.

Türkiye’de franchise modeli ile büyüyen KFC, yüzde 100 gerçek ve taze tavuk ürünleriyle benzersiz lezzetler sunuyor. Parça tavuktan yepyeni kova menülerine, kanattan dürüme ve burgere kadar çok farklı damak zevklerine hitap eden KFC, artık Meydan AVM müşterilerine de hizmet verecek. KFC Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Zeliha Şener, Türkiye’nin her yerine KFC lezzetlerini götürmeye devam ettiklerini belirterek, “21 ilde birbirinden farklı tatlarımızı tavukseverlerle buluşturuyoruz. Türkiye’de hızlı yemek sektöründe en hızlı büyüme tavuk kategorisinde görülüyor. Biz de KFC olarak bu veriye paralel olarak büyüyoruz. Hedefimiz, 2020 yılında tüm Türkiye’de 400 restorana ulaşmak” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz