Ana Sayfa Marka-Mağaza Michael Kors’tan giyilebilir teknoloji aksesuarları

Michael Kors’tan giyilebilir teknoloji aksesuarları

Michael Kors Access, giyilebilir teknoloji aksesuarları arasında yerini aldı.

Dünyaca ünlü lüks moda markası Michael Kors, giyilebilir teknoloji aksesuarları ürün yelpazesine bir yenisini daha Michael Kors Access akıllı saatleri ile ekliyor. Bu yeni ürün grubu, moda odaklı tüketiciler ile yenilikçi teknoloji odaklı kişileri lüks moda liderliğinde bir araya getiriyor.

Michael Kors Access’in iPhone ve Android uyumlu olan akıllı saatlerindeki en ileri teknoloji, Google ve Android Wear akıllı saat platformunda ortaklığın gerçekleşmesini sağlıyor.

Tasarım, içindeki aktivite takip cihazı ile teknolojinin ve sosyal iletişimin kusursuz birlikteliğini gösterirken aynı zamanda mükemmelliği de vurguluyor. Michael Kors “Müşterilerimiz modayı ve modayla iç içe olmayı seviyorlar. Sosyal iletişimi, sağlık ve fitness takibini yapabilecekleri aksesuarı da seveceklerini düşünüyorum” diyor.

Michael Kors Access akıllı saatleri, kişiselleştirilebilen özellikler sunuyor.

– Kaydırılarak değiştirilebilen ana yüz. Hız ve zaman ölçmek için tasarlanan parlak ve hareketli ekran.
– Ekran renk seçenekleri
– Android Wear tarafında deskteklenen dokunmatik ekran
– Sosyal medya güncellemeleri, metin ve email uyarıları
– Uygulama uyarıları
– Google yardım
– Fitness takibi
– Değiştirilebilir deri ve silikon kayış seçenekleri
– Manyetik şarj

Michael Kors Access, 18 ülkede lanse edilecek ve kampanya video’larında Zendaya ve Martha Hunt yer alacak. Video, 2 modelin sabahın ilk ışıklarından gecenin geç saatlerine kadar New York’taki en yoğun günlerini yansıtacak ve gün boyunca Michael Kors Access akıllı saati onları şık ve eş zamanlı tutacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz