Ana Sayfa AVM Kent Meydanı’nda ‘Alkali’ konuşuldu

Kent Meydanı’nda ‘Alkali’ konuşuldu

Dr. Ayşegül Çoruhlu, alkali beslenmeyi Kent Meydanı AVM’de HASVAK Bursa üyelerine anlattı.

“Alkali Diyet” kitabının yazarı, Biyokimya ve Anti-aging Uzmanı Dr. Ayşegül Çoruhlu Kent Meydanı AVM ve HASVAK Bursa işbirliğiyle Kent Meydanı AVM’deydi. “Hayatına Sağlık Kat” başlığı ile düzenlenen ve saat 12.30’da Kent Meydanı AVM -3 Katı’ndaki Sanat Galerisi’nde başlayan söyleşiye HASVAK üyeleri katıldı.

HASVAK Bursa’nın yeni döneminin ilk toplantısı olan ve tıp öğrencilerine burs vermek amacıyla düzenlenen etkinlikte, ilk sözü Dernek Başkanı Zerrin Özgüle aldı. Özgüle, dernek olarak sağlıklı yaşamı çok önemsediklerini belirterek “Hareketli Yaşa, Sağlığını Yakala” sloganıyla bu yıl, bu tarz birçok etkinliği üyeleriyle paylaşmak istediklerini ifade etti.

Kent Meydanı AVM işbirliğiyle düzenlenen “Alkali Yaşam” konulu söyleşi için Dr. Çoruhlu’yu sahneye davet eden Özgülle’nin ardından Çoruhlu sahneye gelerek yayınlamış olduğu iki kitabından ve sağlıklı yaşamın sırlarından bahsetti. Dr. Çoruhlu alkali beslenmenin püf noktalarını da anlattığı etkinlikte bol bol alkali su, sebze, baharat tüketmenin önemini konuklarla paylaştı. Çoruhlu, etkinlikte HASVAK üyelerinin alkali yaşam ile ilgili sorularını da yanıtladı. “Ekmeği, unlu gıdaları sadece sabah tüketin. Mutlaka limonlu su için. İnek yerine koyun, keçi ürünleri tüketin” diyen Çoruhlu, etkinlik sonrası kitaplarını imzaladı ve üyelerle bol bol fotoğraf çektirdi.

HASVAK Bursa Başkanı Zerrin Özgüle’nin, Dr. Ayşegül Çoruhlu ve Kent Meydanı AVM Pazarlama Müdürü Emel Çelikkol’a birer plaket takdiminden sonra etkinlik, Kent Meydanı AVM Meydan’da bulunan Cook Shop’ta yenen yemeğin ardından sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz