Ana Sayfa AVM Outlet Center’da ucuzluk panayırı başladı

Outlet Center’da ucuzluk panayırı başladı

Outlet Center’ın geleneksel hale getirdiği 35’inci Ucuzlluk Panayı başladı. Süper markalarda süper düşük fiyatlar 35. Geleneksel Ucuzluk Panayırı’nda, Outlet Center İzmit ziyaretçilerini bekliyor.

Türkiye’nin ilk outlet merkezi Outlet Center İzmit’te, her yıl geleneksel hale getirilen Ucuzluk Panayırı’nın 35.’si, 16 Ekim – 1 Kasım 2015 tarihleri arasında gerçekleştiriliyor. 01 Kasım akşamına kadar devam edecek 35. Geleneksel Ucuzluk Panayırı kampanyasında; dünyaca ünlü markalar yine akıl almaz panayır fiyatlarıyla satışa sunuluyor.

Bütün bir yıl müşterilerine, fabrika satış fiyatlarıyla akıllı ve kaliteli bir alışveriş fırsatı sunan Outlet Center İzmit’teki mağazalar, depolarındaki ürünleri eritmek ve yeni ürünlere yer açmak için ürünlerini maliyetinin de altında fiyatlarla “sezonun son fırsatı” olarak Ucuzluk Panayırı süresince satışa sunuyor.

Outlet Center İzmit’te geleneksel olarak her yıl tekrarlanan “Ucuzluk Panayırı” kampanyasında, mağazalarda ve üretici firmaların merkez depolarında bulunan satış hızı düşük ve sirkülâsyonu az olan ürünler, mağaza önlerine çıkarılan çeşitli stand ve askılarda, outlet fiyatının da çok altında fiyatlarla satışa sunuluyor. İşte bu yüzden, bu ürünleri bir daha bu fiyatlarla satın alamayacağının bilincinde olan tüketici, “Ucuzluk Panayırı” kampanyasına büyük ilgi gösteriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz