Ana Sayfa AVM Kent Meydanı AVM, ‘Annem, Pastam ve Ben’ yarışması kazananları ödüllendi

Kent Meydanı AVM, ‘Annem, Pastam ve Ben’ yarışması kazananları ödüllendi

Kent Meydanı AVM’nin bu yıl 7. kez düzenlediği ‘Annem Pastam ve Ben’ yarışmasının kazananları AVM’de düzenlenen bir törenle ödüllerini aldı.

Yarışma jürisi Kent Meydanı AVM Pazarlama Yönetmeni Emel Ayman, Fotoğraf Sanatçısı Semih Ural, Sihirli Parmaklar Blogger Emel Balıkçı, Düşlerimin İncisi Blogger Dilek Kırbıyık, Yamananne Blogger Deniz Ağaoğlu tarafından ilk üç anneye Teknosa Exxtra, Turkcell ve Samsung sponsorluğunda birbirinden güzel hediyeler verildi. Jürinin “en tatlı an”ı seçtiği “Annem, Pastam ve Ben” yarışmasında ilk üçe giren Birinci Ebru Keskin, ikinci Elif Türk, üçüncü Nurcan Karadağ ve Jüri özel ödülünü alan Sevginar Cesur hediyelerini yönetim ofisinde bir araya gelerek aldılar ve bir de hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Tüm katılımcıların tariflerinin bulunduğu kitapçık ise bu yıl da ücretsiz olarak Kent Meydanı AVM tarafından dağıtılacak. Her sene daha fazla anne ve çocuğun katılımıyla devam eden “Annem, Pastam ve Ben” yarışması gelecek yıl Anneler Günü’nde tekrar yapılacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz