Ana Sayfa AVM İlyas Yalçıntaş, Kahramanmaraşlı hayranlarıyla buluştu

İlyas Yalçıntaş, Kahramanmaraşlı hayranlarıyla buluştu

“İncirler olana kadar kalsaydın bari” dizeleriyle başlayan şarkısı milyonlarca kişinin gönüllerini fetheden İlyas Yalçıntaş, Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde hayranlarıyla buluştu.

Güçlü yorumunun yanı sıra mütevazı kişiliğiyle bir anda müzik piyasasında aranan sesler arasına giren İlyas Yalçıntaş, Kahramanmaraş’ta verdiği mini konser ve imza günü etkinliğinde, hayranlarının gönlünde bir kez daha taht kurmayı başardı.

Yakışıklı yorumcu İlyas Yalçıntaş, Piazza AVM’nin buz pistindeki etkinlikte, hayranlarının yoğun tezahüratları ve sevgi gösterileri arasında sahneye çıktı. Genç şarkıcı, “İçimdeki Duman”, “İncir”, “Olmazsa Olmazımsın” ve “Sadem” isimli romantik şarkılarını hayranlarıyla birlikte seslendirdi. “İncirler olana kadar kalsaydın bari” nakaratıyla başlayan şarkısı dillerden düşmeyen başarılı şarkıcı Kahramanmaraşlılara duygu dolu anlar yaşattı.

Hayranlarıyla selfie çekti

Performansıyla büyük beğeni toplayan İlyas Yalçıntaş, mini konserin ardından imza gününde sevenleriyle buluştu. Kahramanmaraşlılar, sempatik şarkıcı ile sohbet etmek, dokunmak ve daha yakından görebilmek için adeta birbirleriyle yarıştı. Genç şarkıcı, bol bol imza dağıtıp fotoğraf çektirdiği hayranları ile selfie çekmek için buz pistinin dört bir tarafını dolaşarak, herkesin gönlünü aldıktan sonra coşkuyla başlattığı konserini aynı coşkuyla sonlandırdı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz