Ana Sayfa Marka-Mağaza Kadınlar İstanbul’da koşacak

Kadınlar İstanbul’da koşacak

Kadınları spor yapmaya teşvik etmek için düzenlediği sıra dışı etkinlik serisiyle geçtiğimiz yıl dünya çapında 200 binden fazla kadını harekete geçiren Nike, 5 Haziran 2016 Pazar saat 9.34’te Caddebostan’da gerçekleştireceği 5K ve 10K’lık Nike Women Victory Tour kadın koşusuyla heyecan verici bir spor deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

Kadınları spor yapmaya teşvik etmek için düzenlediği sıra dışı etkinlik serisiyle geçtiğimiz yıl dünya çapında 200 binden fazla kadını harekete geçiren Nike, 5 Haziran 2016 Pazar saat 9:34’te Caddebostan’da gerçekleştireceği 5K ve 10K’lık “Nike Women Victory Tour” kadın koşusuyla heyecan verici bir spor deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor! Bu yıl bireysel katılımın yanı sıra ilk kez ekip olarak da katılınabilen koşuda 5 ve 10 kilometrelik iki farklı parkur seçeneği bulunuyor. Yarışa kadarki süreçte katılımcıları hedeflerine ulaşmaları için desteklemeyi amaçlayan Nike, NRC hazırlık koşuları ve NTC egzersiz antrenmanlarının yanı sıra kadınları motive edecek eğlenceli etkinliklere de davet ediyor. Nike’ın uzman antrenörleri ve koşu koçlarının önderliğinde ücretsiz gerçekleştirilecek hazırlık antrenmanları ve tüm etkinliklerin takvimi nike.com/istanbul sayfasından takip edilebiliyor. 5 Haziran’da gerçekleştirilecek koşuya 18-24 yaş arası katılımcılar 30TL, 24 yaş üstü katılımcılar ise 50 TL karşılığında nike.com/istanbul sayfasından kayıt olabiliyor. Kaydolan her katılımcıya yarış tişörtü ve kendileri için hazırlanan özel yarış kiti hediye ediliyor. Takım olarak kaydolan katılımcıları ise özel sürprizler bekliyor.

İstanbul’un yanı sıra aralarında Rio de Janeiro, Şangay ve Los Angeles gibi şehirlerin de bulunduğu NikeWomen Victory Tour, dünyanın en geniş kadın etkinlik serisi olma özelliğini taşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz