Ana Sayfa Gündem Silk and Cashmere 3 mağaza birden açtı

Silk and Cashmere 3 mağaza birden açtı

Kaşmir ve ipek tutkunlarına 1992’den bu yana dünyada en seçkin satış noktalarında ulaşan Silk and Cashmere, geçtiğimiz hafta Bağdat Caddesi, Göktürk ve Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde yeni mağazalar açarak bu listeyi daha da güçlendirmiş oldu.

1992 yılından bu yana tüketicilerle buluşan Silk and Cashmere, 3 yeni mağaza birden açtı. Bağdat Caddesi, Göktürk ve Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali, Silk and Cashmere ürünlerine ulaşmak isteyen tüketicilerin hizmetine girdi.

Silk and Cashmere CMO’su Ferhat Zamanpur, “Geçtiğimiz yıllarda başlattığımız ve hala devam eden Rönesans sürecimizde koleksiyonumuzdan mağazalarımıza, her açıdan yenilendik. Uzun yıllardır bizi takip eden çok değerli müşterilerimize yepyeni bir müşteri kitlesi ekledik ve en seçkin yerlerde kendilerine ulaşmaya devam ediyoruz. Belirlediğimiz bu yol haritasında Bağdat Caddesi, Göktürk ve Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’ni üç öncelikli nokta olarak kararlaştırdık ve üçünü de aynı ay içinde büyük bir heyecanla devreye soktuk. Ekip olarak azıcık uykusuzuz olsak da, daha ilk günden kaşmir tutkunlarının coşkulu karşılamalarını görmeye başladığımız için çok mutluyuz” şeklinde konuştu.

Silk and Cashmere, açtığı bu son 3 mağazayla birlikte dünyada 26 ülkede 200 satış noktasına ulaşmış oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz