Ana Sayfa İNDEKS Colin's Jean alana BMW kazanma şansı

Jean alana BMW kazanma şansı

Colin’s’in geleneksel JeansFest kampanyası 5’inci yaşında yine birbirinden güzel hediyelerle kazandırmaya devam ediyor. 24 Ağustos – 16Eylül tarihleri arasında yapılacak olan Jeans Fest kampanyası ile bir şanslı kişi BMW 118i sahibi olacak. Jeans Fest 5’inci yılında 5 farklı hediye seçeneği ile gençleri bekliyor.

Şık giyinirken rahatlığından vazgeçemeyenlerin adresi Colin’s, jean alana BMW kazanma şansı veriyor. Colin’s’in hediyeler dağıtacağı geleneksel Jeans Fest kampanyası 24 Ağustos’ta başladı. 24 Ağustos–16 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

Jeans Fest, Colin’s mağazalarından jean alan herkese çekilişle hediyeler kazandırmaya devam ediyor. Bu yıl beşincisi gerçekleşen kampanya bir kişiye BMW 118i, 5 kişiye iPhone 6 Plus, 5 kişiye GoPro 4, 5 kişiye Play Station4, 5 kişiye de Beats kulaklık kazandıracak. Ayrıca 500 adet Colin’s Jean pantolon da sahiplerini bulacak.

Jeans Fest boyunca Colin’s mağazalarından veya web adresinden yapılan her 50 TL ve üzeri jean alışverişine bir çekiliş hakkı ve bir sonraki alışverişte kullanılmak üzere 18 Eylül’e kadar geçerli yüzde 20 indirim kuponu verilecek. Çekilişe alışveriş esnasında verilen kazı kazan kartından çıkan kodu telefondan kısa mesajla göndererek veya web sitesine girerek katılınabilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz