Ana Sayfa AVM İvana Sert, Ebru Şallı ve Cengiz Abazoğlu Forum Çamlık’ta

İvana Sert, Ebru Şallı ve Cengiz Abazoğlu Forum Çamlık’ta

Forum Çamlık, Forum Fashion Week etkinlikleri kapsamında moda dünyasının ünlü isimlerini ağırlayacak. Ünlü moda tasarımcısı İvana Sert, 15 Ekim’de hayranlarıyla buluşup kombin yarışmasının finalistlerini seçecek. Moda tasarımcısı Cengiz Abazoğlu ve Ebru Şallı da 16 Ekim Pazar günü keyifli bir söyleşide hayranları ile bir araya gelecek. 

Denizli’nin çekim merkezi Forum Çamlık, Forum Fashion Week kapsamında ünlü isimleri ağırlamaya hazırlanıyor. Halen devam eden kombin yarışmasının finali için İvana Sert, keyifli bir söyleşiyle moda ve iyi yaşam ipuçlarını paylaşmak için de Cengiz Abazoğlu ve Ebru Şallı Forum Çamlık’ta hayranları ile bir araya gelecek. Ünlü blogger ve moda yazarı Ümit Temurçin ve Denizlili blogger Seda Burhan da Forum Çamlık’ta etkinlikleri izleyecek.

En çok beğeni alan 10 kombini İvana Sert yorumlayacak

Ivana Sert, 15 Ekim Cumartesi saat 15.00’te #forumcamlikfashionweek etiketi ile sosyal medya yarışmasına katılan 10 yarışmacının kombinini yorumlayacak. İlk üçe giren yarışmacılar 1.500, 1.000 ve 500 TL’lik hediye çekleri kazanacak. İvana Sert dereceye giren yarışmacılarla Forum Çamlık’taki mağazalara gidip, onlara hediye çeki miktarında kıyafet seçecek.
Forum Fashion Week coşkusu 19.00 – 21.00 arasında DJ performansı ile devam edecek. 18.00 – 22.00 saatlerinde ise özel indirim, sürpriz hediyeler ve etkinliklerle dolu Alışveriş Gecesi, tüm katılımcılara eğlenceli bir alışveriş deneyimi yaşatacak.
Trendler, yeni sezon tüyoları ve iyi görünmenin sırları
Ünlü manken Ebru Şallı ve ünlü modacı Cengiz Abazoğlu, 16 Ekim Pazar günü saat 15.00’te düzenlenecek söyleşiye katılacak. İkili, moda, stil, yeni sezon trendleri, sağlıklı beslenme, sportif yaşam, detoks ve diyetler hakkındaki tecrübelerini Forum Çamlık katılımcılarıyla paylaşacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz