Ana Sayfa Gündem İtalyan markası Nanan Türkiye’de

İtalyan markası Nanan Türkiye’de

İtalyan markası Nanan Türkiye’deki ilk mağazasını Zorlu Center’da açtı. İtalyan FL Fashion grubunun yatırımı olan 0-6 yaş bebek tekstil ve mobilya markası Nanan, İlkiz İş Geliştirme ve Yatırım şirketi tarafından Türkiye’ye getirildi.

Tekstil ve bebek mobilya sektöründe dünyada bilinen İtalyan markası Nanan, İlkiz İş Geliştirme ve Yatırım şirketi tarafından Türkiye’ye getirildi. İlk mağazasını İstanbul Zorlu Center’da açan Nanan, anne ve çocukların ihtiyaçlarını bir arada bulabileceği şık ve ayrıcalıklı ürünlerini sunacak.

İkinci mağaza hazırlığı

Çocukların dünyasına güzellikler katmak isteyen ve çocukların ilk arkadaşı olarak ürünlerini konumlandıran Nanan’ı Türkiye’ye getiren İlkiz İş Geliştirme ve Yatırım şirketinin kurucularından İlknur Tükek Omay yeni yatırımlarıyla ilgili olarak “Anne ve çocuklara Nanan’la huzur dolu odaları, doğal kumaşlarla tasarlanmış tekstil ürünlerini tek yerden karşılayabilmenin, aynı zamanda şık olmanın güzelliğini yaşatmak istedik” dedi.

Markanın ürünlerinde doğal malzemelerin kullanılmasıyla ve mobilyalarında dünyaca kabul edilen kuruluşlardan alınan sertifikalarıyla dikkat çeken şirket kurucularından Güliz Tükek “Nanan çocuğunuzun sağlığını ve konforunu düşünen aynı zamanda tasarımlarıyla öne çıkan bir marka. Nanan olarak mobilyadan, tekstil ürünlerine, aksesuarlardan yeni doğan kıyafetlerine kadar bebeklerin ihtiyaçlarını aynı mağazada ebeveynlerin beğenisine sunuyoruz. Öne çıkan birçok özelliğimizle de kısa zamanda annelerin güvenini kazandık” diye konuştu. İlkiz İş Geliştirme ve Yatırım şirketinin kurucuları, 2016 yılında ikinci Nanan mağazasını açacaklarını da belirttiler.

1992 yılında Franca Mentana tarafından kurulan Nanan, dünyaya açılarak Avrupa’da, Rusya, Katar, BAE, Japonya gibi ülkelerde de butiklerini açmaya devam ediyor. Tasarımı ve şıklığıyla öne çıkan Nanan, özellikle çocuklar ve doğayla ilgili geliştirdikleri sosyal sorumluluk projeleriyle de biliniyor. İstanbul’da Zorlu Center’da cemiyet hayatından ve ünlü annelerin katılımıyla gerçekleşen Nanan mağaza açılışı, İstanbullular tarafından büyük ilgi gördü ve Nanan, annelerin vazgeçilmezleri arasında yerini almaya başladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz