Ana Sayfa İNDEKS Agora AVM En iyi vitrin, Vakko’nun

En iyi vitrin, Vakko’nun

Agora AVM tarafından düzenlenen “Yılın En İyi Vitrin Tasarım Yarışması”nı, yeni yıla özel vitrini ile Vakko mağazası kazandı.

Agora Alışveriş Merkezi, yeni yıl etkinlikleri kapsamında kendi bünyesinde bulunan mağazalar arasında yılın en iyi vitrin tasarımını yapan mağazayı seçti. Her sene geleneksel hale gelen ve Agora mağazaları arasında tatlı bir rekabet yaşatan yılın en iyi vitrin tasarımı yarışması sonuçlandı. 2015 yılının yeni yıl ruhunu en iyi yansıtan vitrini Vakko mağazasının vitrini seçildi.

Yalın, zarif ve her zaman şık tasarımlarını vitrin tasarımına da yansıtan, Türkiye’nin en köklü moda markası Vakko, 6 kişilik uzman kadrosu tarafından hazırlanan yeni yıl vitrin süslemesi ile herkesin beğenisini kazanarak ve en yüksek oyu alarak 1.ci seçildi. Agora mağazalarının katılımı ile gerçekleşen oylamada en yüksek oyu alan Vakko mağazası kadrosu 1.lik ödülü olarak En İyi Vitrin Tasarımı plaketi ve Agora Sinemaları’ndan sinema bileti kazandılar. 2013 yılında da Yılın En İyi Vitrin Tasarım Yarışmasında 1.seçilen Vakko mağazası müdürü Sunay Şencan, ödülünü Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan’ın elinden aldı.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, bu yıl düzenledikleri 2015 Yılının En iyi Vitrin Tasarım yarışmasına katılım gösteren tüm mağazalara teşekkürlerini iletti. Noyan, birincilik ödülünü alan Vakko mağazasına ödülünü vererek, çalışanlarını tebrik etti. 2015 yılında farklı, birbirinden güzel etkinlikler ve kampanyalara imza attıklarını belirten Hasan Noyan, 2016 yılında da Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerinin memnuniyetini en üst seviyede tutacak etkinlik ve kampanyalara devam edeceklerini belirtti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz