Ana Sayfa AVM Capacity’de muhteşem yılbaşı şöleni

Capacity’de muhteşem yılbaşı şöleni

Her yeni gelen yılın arifesinde gerçekleştirdiği sürpriz etkinliklerle eğlencede sınır tanımayan Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 2016’ya sayılı günler kala birbirinden renkli etkinliklere sahne oldu.

Marketten elektroniğe, giyimden aksesuara kadar tüm mağazalarında yeni yılın coşkusunu yaşatan Capacity, 31 Aralık’ta giriş katında düzenlenen 2016’ya özel kar yağışının eşlik ettiği bembeyaz ışıltısıyla yeni yıla “merhaba” derken, imza attığı etkinliklerle de adeta yılbaşı şöleni yaşattı. Eğlencenin Bakırköy’deki merkezi olan Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde, 19 Aralık’ta başlayıp yılın son gününe kadar, 14.00- 17.00 saatleri arasında düzenlenen etkinliklerde, yılbaşı ile özdeşleşen ve 2016’yı renklendiren atölye çalışmaları başrolde oldu. Çam Ağacı Dikimi Atölyesi’nde yılbaşının vazgeçilmezleri arasında yer alan çam ağaçları, ziyaretçilerin kendi elleriyle toprakla buluştu. 20 Aralık’taki Müzik Atölyesi’nde, ziyaretçiler yeni yılın ilk şarkılarını hep birlikte seslendirdi. 26 Aralık’ta gerçekleşen Kardan Adam Yapımı Atölyesi’nde birbirinden farklı kardan adam podyuma çıktı. 27 Aralık’ta Hediye Paketi Yapımı Atölyesi ile birlikte yeni yılın ilk hediyeleri sahiplerine ulaşmaya hazır hale geldi. Yeni yıla özel olarak hazırlanan, Noel Evi ise,  ışıltısıyla Capacity ziyaretçilerine eşsiz bir görsel şölen sundu. Ziyaretçiler, 15 Ocak tarihine kadar Noel Evi’ni ziyaret edebilecek.

Trio Dinletisi ile müzik dolu anlar…

Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi, bol sürprizli etkinliklerin yanı sıra, 28- 30 Aralık tarihleri arasında Yeni Yıla Özel Trio Dinletisi ile de müzik dolu anlar yaşadı. Capacity ziyaretçileri, 31 Aralık tarihinde, 2015’i Noel Baba’yla birlikte uğurlama fırsatı yakaladı. Uğurlama, Noel Baba’nın evinde buluşma ile başlayıp, Noel Baba bando gösterisi ve bisiklet turu ile sürdü. Yılın bu son etkinliği, Noel Baba’nın eşlik ettiği fotoğraf çekimi ve yeni yılın çok özel ikramları ile son buldu.

Her 100 TL alışverişe Mercedes kazanma şansı

Öte yandan “Mutlaka katılın, kazanan siz olun!” sloganıyla gerçekleşen Yeni Yıl Kampanyası süresince Capacity’de bulunan mağazalardan yapılan her 100 TL’lik alışveriş, sürpriz bir yeni yıl hediyesi kazanma fırsatı yaratıyor. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü Bahisler ve Oyunlar Dairesi Başkanlığı’nın 58259698-255.01.02-3197-7629 nolu izni ile, 5 Aralık’ta başlayan, 14 Şubat 2016 tarihinde 22:00’a kadar sürecek muhteşem Yeni Yıl Kampanyası; ziyaretçilere 2 adet Mercedes-Benz marka otomobilin yanı sıra, 10 adet Apple Iphone 6 cep telefonu, 10 adet Apple Ipad tablet, 10 adet Samsung Curved TV’den oluşan toplam 32 farklı hediyeden birini kazanma şansı sunuyor.

Şanslı isimler noter huzurunda belirlenecek

Kampanyaya katılım için, yapılan alışverişin faturasının alışveriş merkezinin içerisinde yer alan kampanya kayıt noktalarında ibraz edilmesi gerekiyor. Katılımcılar, bu kayıt noktalarında adı, soyadı, adres, doğum tarihi ve telefon bilgilerini kayıt ettirerek, çekilişe katılım hakkı elde edecek. Kendilerine verilen çekilişe katılım numarası aracılığıyla da çekiliş sonuçlarını takip edebilecek.  Kampanyanın bitiminde Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü aracılığıyla, Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde, 20 Şubat 2016, saat 13.00’da noter huzurunda halka açık bir şekilde yapılacak çekiliş sonucunda belirlenecek şanslı ziyaretçilerin listesi, 26 Şubat 2016 tarihinde Posta gazetesinde yayımlanacak. Ayrıca, çekiliş sonuçları Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi kurumsal web sitesinde de  ilan edilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz