Ana Sayfa Gündem İnci Deri’nin 107. mağazası Beyoğlu’nda

İnci Deri’nin 107. mağazası Beyoğlu’nda

İnci Deri, İstiklal Caddesi’nde açtığı mağazasıyla 2016’nın 3’üncü mağazasını Beyoğlu’nda açtı. İnci Deri’nin İstanbul’daki mağaza sayısı 35, Türkiye genelindeki mağaza sayısı ise 107 oldu.

Moda ile kaliteyi birleştiren ayakkabı ve çanta markası İnci Deri, açtığı yeni mağazalarıyla Türkiye genelindeki yaygınlığını artırıyor. Geçtiğimiz yıl Türkiye’nin farklı bölge ve şehirlerinde toplam 13 mağaza açan İnci Deri; 2016’ya İzmit ve Bursa İnegöl’de açtığı yeni mağazalarıyla ‘merhaba’ demişti. İnci Deri, 2016’nın 3’üncü mağazasını ise İstanbul’un önemli noktalarından biri olan Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde açtı.

İnci Deri Yönetim Kurulu Başkanı Ali Murat Kızıltaş; Beyoğlu İstiklal Caddesi mağazasının açılışıyla ilgili olarak şunları söyledi: “Türkiye genelinde farklı bölge ve şehirlerde yeni satış noktalarımızla, verimli mağazalaşma konusundaki çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. 2015 yılında açtığımız mağazalarla toplam satış alanımızı 17 bin 250 metrekareye çıkardık. 2016’nın 3’üncü mağazasını ise İstanbul’un simge noktalarından Beyoğlu’nda açtık. Böylece İstanbul’daki mağaza sayımız 35’e; Türkiye’deki mağaza sayımız ise 107’ye ulaştı. Yakın tarihte ‘moda ve şıklığın’ sembolü olan Beyoğlu’nda, günümüzün trend ve şıklığını yansıtan koleksiyonlarımızı, İstiklal Caddesi üzerinde açtığımız mağazamızda modaseverlerle buluşturmak bizler için ayrı bir zevk olacak.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz