Ana Sayfa AVM “Her Ses Bir Nefes”

“Her Ses Bir Nefes”

“Her Ses Bir Nefes” fotoğraf sergisine, Erasta Antalya ev sahipliği yapıyor.

Antalya’nın alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Antalya, kadına şiddete hayır temalı “Her Ses Bir Nefes” fotoğraf sergisine ev sahipliği yapıyor. 15 Ağustos – 15 Eylül tarihleri arasında ziyaret edilebilecek olan sergi, kadınların yaşadığı sorunlara dikkat çekmeyi ve kamuoyunu bilinçlendirmeyi amaçlıyor.

“Her Ses Bir Nefes” fotoğraf sergisi, kadına yönelik şiddete hayır demek ve toplumsal birlik oluşturmak için 58 ünlü ismin objektif karşısına geçtiği fotoğraflardan oluşuyor. Türkiye’de kadınların yaşadığı sorunlara dikkat çekmeyi hedefleyen bu proje Genç Kız Sığınma Evi Derneği’ne de katkı sağlıyor.

Alışveriş merkezi içinde hem sosyal hem de sanatsal ve kültürel alanda birçok etkinliğe yer veren Erasta Antalya, ev sahipliği yaptığı “Her Ses Bir Nefes” fotoğraf sergisi ile günümüzde küresel bir sorun olan kadına karşı şiddetle mücadeleye destek veriyor.

Farklı konsepti ve yarı açık mimarisi ile farklılaşan Erasta Antalya, bölgenin en popüler sosyal alanları arasında yer alıyor. Bir Eroğlu Gayrimenkul projesi olan Erasta Antalya, her yaşa hitap eden birbirinden farklı etkinliklere ev sahipliği yaparak Antalyalıların yaşamına farklı bir soluk getiriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz