Ana Sayfa Yiyecek-İçecek BTA, yeni konsept mağazasını Letonya’da açtı

BTA, yeni konsept mağazasını Letonya’da açtı

Yiyecek-içecek sektörünün önemli oyuncularından BTA, yeni konsept mağazasını Letonya’da açtı. Tasty ve Sweet Delights’dan sonra Letonya’daki üçüncü hizmet noktası olan Needstop’da hızla tüketilebilecek sandviçler, atıştırmalıklar ve içecekler ile yolculara keyifli lezzet molaları vaat ediyor.

Yurt içinde ve yurt dışında yarattığı farklı konseptlerdeki mağazalar ile hizmet veren, yiyecek – içecek sektörünün önemli markalarından BTA, yurt dışındaki yatırımlarına bir yenisini daha ekledi.

Tüketicilerinin talep ve ihtiyaçlarını doğru analiz eden ve bu çerçevede yeni konseptler yaratan BTA, Letonya Riga Uluslararası Havalimanı’nda yeni konsept mağazası Needstop’u açtı. Havalimanında, B10-B19 kapı girişlerinde hizmet verecek olan Needstop, Tasty ve Sweet Delights’dan sonra BTA’nın Riga’da açtığı üçüncü hizmet noktası oldu.

Havalimanı yolcuları, sandviçlerin, atıştırmalıkların ve içeceklerin satışa sunulduğu Needstop’un ferah atmosferinde, kısa bir yemek molası verip dinlenebilecekleri gibi yiyeceklerini ve içeceklerini alıp mola vermeden yolculuklarına devam edebilecekler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz