Ana Sayfa Gündem Hatay’a Ottoman AVM geliyor

Hatay’a Ottoman AVM geliyor

Hataylı yatırımcı Güngör Şirketler Grubu, bünyesinde bir termal otel ve rezidans da bulunduran Ottoman AVM’yi bölgeye kazandırmaya hazırlanıyor.

Hatay’a Ottoman AVM geliyor. Güngör Şirketler Grubu, Hatay’da yatırımlarına devam ediyor. Güngör Ailesi, çevre bölgelere de katkı sağlayacak Ottoman AVM – Otel projesini hayata geçiriyor. Projede, AVM’nin yanı sıra bir termal otel ve 963 konutluk rezidans bulunacak. Hatay ve bölge ekonomisine büyük bir katkı sunmayı hedefleyen Güngör Şirketler Grubu, projeyle 6 bin kişiye istihdam sağlayacak.

Güngör Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Güngör, Ottoman projesi ile güneyin yaşam merkezi olmasını hedeflediklerini belirtti. Proje bünyesinde bulunan 963 konutluk Güngör Termal Rezidans’ın AVM’ye de katkı sağlayacağını söyleyen Güngör, projenin kaba inşaatının tamamlandığını anlattı.

Ottoman AVM Otel hakkında bilgi veren Kenan Güngör, “Otoman AVM ve Otel projemizi zemin artı 3 kat olarak planladık. Mayıs 2016’da açılacak olan yeni bölge hastanesinin tam karşısında inşaatı devam eden Ottoman AVM ve Otel projemizin yanı sıra 963 konutluk Güngör Termal Rezidans’ın da inşaatına 2016’nın şubat ayında başlayacağız ve 18 ayda tamamlayacağız” dedi.

Bölge ekonomisine katkı
Kenan Güngör, “Bu projelerimiz en az 6 bin kişiye istihdam ve ekonomiye büyük katkı sağlayacak. Güngör kardeşler olarak her türlü yatırımlarımızı Hatay’a yaptığımız için çok mutluyuz ve bundan sonra da yatırımlarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz