Ana Sayfa İNDEKS Tergan Deriye eşlik eden dokular

Deriye eşlik eden dokular

Şık tasarımlar ve zengin detayların yanında fonksiyonel ürünlerle her yaşa ve yaşam tarzına ayak uyduran Tergan’ın, 2015-16 Kış koleksiyonunda deriye süet ve nubuk gibi dokular eşlik ediyor.

Deriyle aynı anda kullanılan nubuk ve süet dokular, Tergan’ın güçlülük hissini, modellerindeki keskin hatlarıyla körüklüyor.
Tergan, kalite ve sezon trendlerini şıklıkla harmanlayarak hazırladığı 2015-16 Kış koleksiyonunda, ayakkabı ve çantalara derinin yanı sıra nubuk ve süet ile yaptığı zarif dokunuşlarla farklılık yaratıyor.

Sezonun trendleri arasında yer alan derinin nubuk ve süetle birleşmesinden oluşan yansımalarını ürünlerine yansıtan Tergan, sofistike çizgisinden bu sezon da vazgeçmiyor. Markanın kış koleksiyonunun şehre yansıyan renklerinin yanı sıra, nubuk ve süet ile birleştirilen klasik deriler, bootie’ler, botlar, stilettolar ve çantalarda göze çarpıyor. Tergan’ın imzası haline gelen klasik deriler, nubuk ve süet dokularıyla farklı katmanlar oluşturarak tasarımlarda hareket özgürlüğü yaratıyor.

Deriyle buluşan farklı dokular, erkek tasarımlarına da yansıyor
Erkeklere klasik ve şık çizgisinin dışında modern ve trendy tasarımlarıyla alternatifler sunan Tergan, bu sezon erkeklerin de modayı yakından takip etmesini sağlıyor. Derinin süet ve nubuk dokularla birleştiği detaylarla farklılaştırılan sneaker, loafer, oxford ayakkabı modelleri, takım elbiseyle ve spor kıyafetlere uyum sağlıyor. Kösele ve lastik tabanı bir arada kullanarak, yeni bir çizginin de öncülüğünü yapan Tergan, bu sezon erkek koleksiyonuyla çok iddialı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz