Ana Sayfa AVM Gülben Ergen ‘çocuklar gülsün diye’ Palladium Ataşehir’deydi

Gülben Ergen ‘çocuklar gülsün diye’ Palladium Ataşehir’deydi

Palladium Ataşehir, imza ve söyleşi gününde Gülben Ergen’i ağırladı. ‘Çocuklar Gülsün Diye’ derneğine destek amaçlı gerçekleşen söyleşide sanatçı, sevenlerinin sorularını yanıtladı. Söyleşi sonrası sevenlerine imza, çocuklara hediyeler dağıttı.

2010 yılında kurulan ‘Çocuklar Gülsün Diye’ derneğiyle bugüne kadar 32 anaokulunun kurulmasına yardım eden ve birçok anaokuluna kitap, oyuncak ve kırtasiye desteği yapan Gülben Ergen, ‘okul öncesi eğitim’in önemine dikkat çekmek için bugün Palladium Ataşehir’deydi. Anneler Günü öncesinde, tüm annelerin anneler gününü kutlayan Gülben Ergen, çocukların erken yaşta eğitilmesinin ne kadar önemli olduğunu anlattı.

Hedeflerinin, “81 kentte 81 anaokulu olduğunu’ söyleyen sanatçı, İranlı bir hayranının sorusu üzerine: ‘’Sadece Suriyeli çocuklara özel anaokulu projesi var. Ateş nerede yanıyorsa bizim canımız orada atıyor. Çünkü çocuğun dili, dini, rengi, ırkı, mezhebi olmaz. Yaradan bir ve yaradanın yarattığını kınama hakkımız yok” dedi.
Gülben Ergen, bir hayranının isteği üzerine de ‘Kalbimi Koydum Yerine’ şarkısını söyledi. İmza vermeye geçtiğinde Cemalnur Sargut’un kendisine sürpriz yaptığını görünce çok heyecanlanan sanatçı, ‘’Birlikte yaptığımız çalışmalardan öğrendiklerimden; çocuğun dili, dini, ırkı olmadığını söylediğini, hepimizi yaradanın bir olduğunu söyledim. Doğru söylemiş miyim?’’ diye sordu, Cemalnur Sargut; “Çok doğru söylemişsin, sen idrak sahibisin, idrak sahibi olmak ve samimi olmak çok önemli” diye cevapladı. Gülben Ergen, söyleşinin ardından hayranlarına imza ve çocuklara hediyeler dağıttı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz