Ana Sayfa Hizmet-Tedarik Endüstriyel temizlik, eve servis edilecek

Endüstriyel temizlik, eve servis edilecek

Atahan İnşaat, endüstriyel temizlik sektörüne yönelik sunduğu Alves Focus markasını, son tüketiciye de ulaştırmaya başladı.

Endüstriyel temizlik sektörüne yönelik inovatif ürünler sunan Atahan İnşaat, Alves markasıyla bu alandaki tecrübesini evlere taşıyacak. Market yerine teknik servisler kanalıyla evlere girmeye başlayan şirket, özellikle gril, ankastre, inox, fırın, ocak üstleri gibi temizlenmesi zor yüzeylerde kesin sonuç veren Focus ile iddialı olacak. Endüstriyel alandaki başarılarının evlerden de talep görmesi üzerine evlere hizmet vermeye karar verdiklerini anlatan şirketin ortağı Suat İzci, “Evlerde en sıkıntılı ürünler genelde mutfakta. Biz de Alves Focus ile güçlü ve etkin bir temizlik sunuyoruz. Alves Focus; ağır yanmış yağlar, gres lekeleri gibi ağır kir ve karbonu tüm yüzeylerden kolayca söker atar, kusursuz bir temizlik sağlar. Fırın iç ve dış yüzeyleri, tava ve tencereler, ocak üstleri, ızgaralar, döner hazırlama ekipmanı ve gril gibi temizlenmesi zahmetli yüzeylerde pratik kullanımıyla öne çıkıyor. Doğaya dost Alves Focus ürünleri; restoran, otel, okul, hastane, genel endüstriyel alanlar, askeri birlikler, fabrikalar ve hatta evlerdeki mutfaklarda ankastre, inox aspiratör de güvenle kullanılabiliyor. Alves Focus ürünleri ayrıca tıkanmış drenaj, gider ve boru hatlarının açılmasına da yardımcı oluyor” diye konuştu.

alves-focusİzci, güçlü ve etkili temizliğin anahtarı Alves Focus iki etkili üründen oluşuyor. Alves Focus Spreyi; fırın, ızgara veya gril 45-50 derece sıcaklığa kadar ısıtıldıktan sonra sulandırılmadan kullanılıyor. İnatçı lekeler spreylendikten sonra, Alves Focus sihirli süngerle 5-10 dakika bekleyip yüzey siliniyor ve temiz su ile durulanıyor. Alves Focus’un sihirli süngeri, dik yüzeylere yapışan viskoz formülüyle, pişmiş ve yanmış yüzeylerde temizlik kabiliyetini arttırıyor Geriye pırıl pırıl temizlenmiş iç ve dış yüzeyler kalıyor diye konuştu. Endüstriyel olarak ayda 150 ton satış yaptıklarını kaydeden İzci, önümüzdeki dönemde cironun yüzde 40’ının ev ürünlerinden gelmesini hedeflediklerini vurguladı. İzci, “Evin şirketimizi yüzde 150 büyütmesini öngörüyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz