Ana Sayfa AVM Forum Diyarbakır’dan açılış festivali

Forum Diyarbakır’dan açılış festivali

Multi Turkey’nin yeni alışveriş merkezi Forum Diyarbakır’ın açılışı nedeniyle 7’den 70’e herkesin eğlenceye doyduğu bir festival düzenlendi.

Forum Diyarbakır’dan açılış festivali ile ziyaretçiler unutulmayacak bir gün yaşadı. Ziyaretçilerini 10 Haziran’dan itibaren ağırlamaya başlayan Forum Diyarbakır’ın açılışı nedeniyle düzenlenen festival yoğun ilgiyle gerçekleşti.

Açılış Festivali, 7’den 70’e tüm konuklara keyifli saatler yaşattı. Forum Diyarbakır’a gelen ziyaretçiler hem seçkin markaların yer aldığı 135 mağazadan bol bol alışveriş yaptı, hem de festival etkinlikleri sayesinde eğlenceye doydu.

Alışveriş merkezinde bulunan üç farklı alanda sahne alan Quartet Müzik Grupları müzik sever ziyaretçilere unutulmaz anlar yaşattı.

Bir karikatürist, isteyen herkesin karikatürünü yaparak günün hatırası olarak kendilerine hediye ederken; alışveriş merkezinde ziyaretçiler arasında dolaşan tahta bacak ve illüzyonist ile misafirleri de eğlenceye ortak etti. Yine konuklar arasında gösteriler sergileyen jonglör de nefes kesen gösterileriyle herkesi kendine hayran bıraktı.

Çocuklar, birbirinden eğlenceli ve öğretici atölyelere katılırken, her yaştan konuk fotoğraf çekim alanında peruk, gözlük, burun, kulak gibi keyifli aksesuarlarla fotoğraf çektirerek eğlenceli anlar yaşadı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz