Ana Sayfa AVM Forum Ankara Outlet’te ramazan eğlenceleri

Forum Ankara Outlet’te ramazan eğlenceleri

Avantajlı fırsatlar sunan Forum Ankara Outlet, ramazan ayı boyunca eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapacak. Özel olarak oluşturulan ramazan temalı etkinlik alanında, fasıl dinletisinden kukla dans şovuna, Hacivat ve Karagöz gösterisinden ışıklı semazene kadar pek çok etkinlik düzenleyecek.

Ankara’nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara Outlet, AVM’de kurulacak özel etkinlik alanında 11 ayın sultanı ramazanı kutluyor. Birbirinden renkli etkinlikleri bir araya getiren AVM, 10 Haziran Cuma günü itibariyle, her cuma iftar öncesi ve sonrası fasıl dinletisiyle konuklarını ağırlayacak.

Ramazan kortejinden kukla dans şovuna, maskot Karagöz ve Hacivat gösterisinden kukla dansı ve tiyatrosuna, ışıklı semazen gösterisinden gölge oyununa kadar daha bir çok özel etkinlik ramazan boyunca Forum Ankara Outlet ziyaretçilerini bekliyor. Meddah hikâyeleri ve maskotlu Nasrettin Hoca gösterilerinin de renk katacağı etkinliklerin yanı sıra tüm ziyaretçilere macun ve şerbet ikramı yapılacak.

Eski ramazanların coşkusu Forum Ankara Outlet’te

Forum Ankara Outlet, ramazan boyunca her cumartesi ve pazar günü birbirinden keyifli etkinlikler için saat 17.00’de tüm Ankaralıları davet ediyor. AVM, nostalji dolu bir ramazan için ziyaretçilerine özel ramazan evleri konsepti hazırladı. Ziyaretçiler, ramazan evlerinin yer aldığı bölümde eski ramazanları yaşayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz